Sınıftaki sessiz kızla tanışma

Evet arkadaşlar malum okullar açıldı ve bende 9. sınıfa geçtim sınıfta herkes kaynasti zaten çoğu kişi birbirini tanıyordu neyse bir kiz var çok güzel orta sıralarda oturuyor hemen sağ tarafımda kiz ne teneffüste ne derste hiç kimseyle konuşmuyor çekingen utangaç biri belli. Biriyle konu açmaya utanıyor kiz 2 gündür böyle bende hem kızla tanışmak hem de kızdan etkilendiğim için tanışmak istiyorum ne yapmalıyım sizce?

Direk merhaba filan de yakınlarına otur eğer hoşlanıyorsan teknik veremem arkadaş olarak ya şu şöyle de anılarını anlat komik olanları direk kaynaşırsın.

Evet arkadaşlar malum okullar açıldı ve bende 9. sınıfa geçtim sınıfta herkes kaynasti zaten çoğu kişi birbirini tanıyordu neyse bir kiz var çok güzel orta sıralarda oturuyor hemen sağ tarafımda kiz ne teneffüste ne derste hiç kimseyle konuşmuyor çekingen utangaç biri belli. Biriyle konu açmaya utanıyor kiz 2 gündür böyle bende hem kızla tanışmak hem de kızdan etkilendiğim için tanışmak istiyorum ne yapmalıyım sizce?

O sessiz kizsa sende sessiz erkek ol illa tanışcaksınız.

Şimdiden GYM'e başla dostum, sonradan bana teşekkür edeceksin.

Durum ilginçleşiyor şimdi kızı biraz daha gözlemle öyle bir karar verelim birkaç gün incele kızı.
Hocam kızı inceledim bir espri yapılırsa anca gülüyor ondanda sesli değil sadece gülümsüyor derslerde parmak kaldırmıyor mesela sınıfta kızlar toplanıp masaya konuşuyorlar o gitmiyor öyle oturuyor sadece bugün birinden bisküvi aldı ve arkadaki çocuklara peçete verdi o kadar

Hocam kızı inceledim bir espri yapılırsa anca gülüyor ondanda sesli değil sadece gülümsüyor derslerde parmak kaldırmıyor mesela sınıfta kızlar toplanıp masaya konuşuyorlar o gitmiyor öyle oturuyor sadece bugün birinden bisküvi aldı ve arkadaki çocuklara peçete verdi o kadar.

İşin zor kardeş sana başkasını ayarlayalım😆

Anca gülüyor ondanda sesli değil sadece gülümsüyor
İnsanlık belirtisi veriyormuş en azından.

Şaka bir yana kız belli ki çekingen biri, okullarda açıldı sınıfa alışması biraz zaman alabilir. Ayrıca sanırım ya kız sınıfınıza yeni geldi ya da 9. sınıfa geçmiş olmalısınız. Şu an git yanına tanışalım mı vs. yazanlar emin ol kendileri bile bunları yapmayı denememişlerdir.

Uzun lafın kısası bir süre daha bekle, onun olduğu sıradakilerle biraz daha kaynaşmaya çalış, o şekilde zaten samimileştikçe muhabbet gelir diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı