Sınıftakiler bana boş yapma diyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
9.sınıfa daha yeni geçtik. WhatsApp gurubu kuralı 2 hafta oldu. Daha birbirimizi tanımıyoruz. Ben sıkıldığım zaman guruba girip bugün akşam ne yediniz gibi sorular soruyorum. Ondan sonra boş yapma diye üstüme geliyorlar. Ne yapmalıyım?

Ben senin gibi arkadaşımın olmasını isterdim çok güzel yazmışsın tersliyorlarsa seni ezmeye veya havalanmaya çalışıyorlar.

9.sınıfa daha yeni geçtik. WhatsApp gurubu kuralı 2 hafta oldu. Daha birbirimizi tanımıyoruz. Ben sıkıldığım zaman guruba girip bugün akşam ne yediniz gibi sorular soruyorum. Ondan sonra boş yapma diye üstüme geliyorlar. Ne yapmalıyım?

Sanane ya....
De.
Ya değil,ya....

Bir de sınıfta artist bir çocuk var hep güzel kızı destekliyor. Bana da boş yapma kes falan diyor.
Ben senin gibi arkadaşımın olmasını isterdim çok güzel yazmışsın tersliyorlarsa seni ezmeye veya havalanmaya çalışıyorlar.
Gel arkadaş olalım :).

Sana ne milletin ne yediğinden? Doğru demişler. Sosyalleşmek için daha güzel muhabbet edecek konular varken her gün ne yediniz diye sorarsan başka türlü güzel cevaplar da gelir...
Her gün sormuyorum. Gurup sessiz ve ıssız olduğunda falan.

Sınıf gruplarını hiç önermiyorum. Mülteci kampı gibi sınıf grupları. Bizim de var, ama ne yazık ki
canlı ders duyurularını ve linklerini oradan alıyorum. Yoksa direk çıkacağım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı