Sınıftan birisiyle WhatsApp'tan tartıştım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sınıftaki bir kızın uzun zamandır benimle dalga geçiyor. WhatsApp'ta onunla bu konuda tartışma çıkardı ve okulda cok iri yapılı bir arkadaşı var ve bu arkadaşı benim bir sırrımı biliyor. Eğer bu kız arkadaşına bu olayı anlatırsa o iri yapılı arkadaşı beni tehdit edebilir veya sırrımı hocaya söyleyebilir. Ve ayni zamanda hocanın gözünde gözde bir öğrenciyim ve hocanın gözünden düşmek istemiyorum. Yarın sınıfa gidince arkadaşlarımın bana bu konu hakkında saçma davranışlarda bulunmalarını istemiyorum. Yarın okula gitmek istemiyorum ama sınavlar var. Ne yapmalıyım?
Sırrını bilmeseymiş. Yapılacak bir şey yok.

O çocuğa sırrını verdiysen aran onunla iyi demektir.

Aran iyi olmayıp da mı sırrını verdin?

Bebeğim tahmini yarı yaşımda falansın sen hadi ufak duyarını kas, aklınca laf sokma peşinde koşma. Kadın haklarından bahsediyor bana. Senin buralarda duyarını yaptığın konuların iki yüz insana sunumunu yaptım ben. Bak dalgana.
Yalnız yaşınızın yarısı 4 oluyor, bunun 3 katıyım?
Belki size hak verebilirdim, saygı denen kelimeyi Türkçe'nin unutulan kelimeleri gibi unutmasaydınız.
"Kadın haklarından bahsediyor bana"
İlk dediğim cümlede ne kadar haklı olduğumu tekrar anlıyorum.
Müteessir bir kişi olup sanal alemde artistlik taslamayı bırakın.

O dediğiniz programların üçünü de kullanmıyorum.
Belki saygılı olmayı becerirseniz saygısızlığa bu kadar körükle gitmezsiniz.
Sizin gibi insanlar için bu programlar üzerinde bir hesap açmakla uğraşamayacağım. Yaşınız kaç olursa olsun.

Sırf malum organınız olduğu için kendinizi kadınlardan üstün görmeye devam edin. Unutmayın ki sizi o kadınlardan biri doğurdu.

Hanımefendi ironinin anlamının ne olduğunu biliyor musunuz? Benim kız çocuğum var zaten 3 yaşında. Dalgasına yazdığım mesaj için beni kadın düşmanı ilan edip saldırıyorsun. İroni bak adı üstünde ironi şaka mısın sen?

Hanımefendi ironinin anlamının ne olduğunu biliyor musunuz? Benim kız çocuğum var zaten 3 yaşında. Dalgasına yazdığım mesaj için beni kadın düşmanı ilan edip saldırıyorsun. İroni bak adı üstünde ironi şaka mısın sen?
Müneccim miyim ben? İroni işareti olmadan nasıl anlamamı bekliyorsunuz?
Belki siz ironi yapıyor olabilirsiniz, fakat bu zihniyette olan o kadar kişi var ki ayırt edemiyoruz.

Müneccim miyim ben? İroni işareti olmadan nasıl anlamamı bekliyorsunuz?
Belki siz ironi yapıyor olabilirsiniz, fakat bu zihniyette olan o kadar kişi var ki ayırt edemiyoruz.
Yani mesajlarımı biraz dikkatli okusanız zaten bahsettiğiniz grupla dalga geçtiğimi anlarsınız. Bu bahsettiğiniz kitlenin taklidini yapıyorum konunun başından bu yana, ergenler seviyor böyle saçma tavsiyeleri😅

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı