Sınıftan kaçma tutanağının cezası ne olur?

En fazla kınama. Belki o da olmaz :D
Bunu bir öğretmen duymak beni rahatlattı, teşekkür ederim.
18 kisi dersten nicin kactiniz hocam. Hoca var miydi. Bence okul cok emanet sadece devamsizlik yazilir.
Hocam çok sıkıldık. Cidden çok sıkıcıydı. Biz de öğle arasında kaçtık. Aslında ben öğle arasında gitmeyi 2 gün önceden düşünüyordum, fakat tüm sınıf kaçınca, şimdi kaçmış durumuna düştüm.

Bunu bir öğretmen duymak beni rahatlattı, teşekkür ederim.
Yönetmeliği uygulasalardı okulda öğrenci kalmazdı zaten :D Üstteki arkadaşın belirttiği gibi hastaydım, sonucunda da eve gittim yattım dersin. Zaten yok yazmışlardır, o sorumluluk okulun üstünden kalkar. Dolayısıyla uğraşmazlar yani. Bir daha kaçmayın diye göz korkutmak istemişlerdir, tabii ki kaçmayın sizde. Okula gidiyorsanız dersinize de girin.

Hocam hiçbir şey olmaz merak etmeyin. Ben lisedeyken ailem devamsızlık hakkımı kullanmama izin vermezdi. Ben de hep ilk derste ya da öğleden sonra devamsızlık bitene kadar kaçardım. Ne uyarı aldım ne bir şey. Güya fen lisesiydik :) ancak toplu kaçışlarda fark edilmeyin müdür feci azarlar. Ya da hocalar takar düşük sözlü verirler aman dikkat.

Ceza ne aldığının önemi yok fakat dönem sonu onu silmezlerse siciline işleniyor. "Kınama almıştır, uzaklaştırma almıştır" yazar sicilinde. Özür dile yetkili kişiden, siciline işletmemeye bak.

Yeni konular

Geri
Yukarı