Sinir bozucu komşu çocuğu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Herkese selamlar. Ahmet adında bir komşu çocuğu var ve beni deli ediyor. Geçen ay bilgisayar aldım, vay efendim neymiş i5'ler iyi değilmiş, neymiş çöp bilgisayarmış, demediğini bırakmadı. Sürekli bize geliyor, yemek yiyor, teşekkür vesaire etmeden çekip gidiyor. Çoğu kez çocukça hareketlerinden dayak yedi benden. Güç bile kullanmadan elimle itsem geriye uçuyor. Kalabalık zamanlarımda, evde sevgilimle, arkadaşlarımla olduğum zamanlarda benim hakkımda saçma sapan şeyler uydurup ve bunu ironi yerine koyup beni küçük düşürüyor. Annesi ise çocuğundan beter, bir şey desem vay efendim benim oğlum öyle bir şey, yapmaz aile terbiyesi gördü o falan falan deyip geçiştiriyor. Sizce ne yapmalıyım kurtulmak için bu çocuktan?
Çok sinirlendim okurken, herkesin çocuğunu suçlayıp kendi oğluna toz koydurtmaz böyle insanlar karaktersizler ne derseniz kafi.

Eniştem de böyle var ya çocuğu LGS'den iyi puan yapamadı şimdi mahalledeki imam Hatip'e gidiyor çocuk. İstemeden hem de.
Böylelerine denk geliyorum bas bas bağırıp küfür eden çocuklar annesi gelince ses çıkartmıyorlar annesine soruyorsun küfür etmez benim oğlum diyor.

Herkese selamlar. Ahmet adında bir komşu çocuğu var ve beni deli ediyor. Geçen ay bilgisayar aldım, vay efendim neymiş i5'ler iyi değilmiş, neymiş çöp bilgisayarmış, demediğini bırakmadı. Sürekli bize geliyor, yemek yiyor, teşekkür vesaire etmeden çekip gidiyor. Çoğu kez çocukça hareketlerinden dayak yedi benden. Güç bile kullanmadan elimle itsem geriye uçuyor. Kalabalık zamanlarımda, evde sevgilimle, arkadaşlarımla olduğum zamanlarda benim hakkımda saçma sapan şeyler uydurup ve bunu ironi yerine koyup beni küçük düşürüyor. Annesi ise çocuğundan beter, bir şey desem vay efendim benim oğlum öyle bir şey, yapmaz aile terbiyesi gördü o falan falan deyip geçiştiriyor. Sizce ne yapmalıyım kurtulmak için bu çocuktan?
Eve almayın, ailesi zırlarsa ''Benim değil sizin çocuğunuz, bakıcılık yapmak zorunda değilim.'' deyip geç. Benim anlayamadığım sevgilin ya da arkadaşlarınla otururken çocuğun evde ne işi var? ''Arkadaşlarım gelecek, evimden çık.'' deyip göndereceksin, orada işi yok sonuçta.

Sağlam bir dayak işi çözer ama istemezseniz annenize söyleyin durumu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı