Sinir ve üzüntü nasıl geçer?

Hocam ağlayınca sınava girmiş mi olacaksınız ne değişecek? Boşuna kendinizi üzmeyin. Biraz neşelenmek için komedi filmi vb izleyebilirsiniz.
Sinir atmak içinse yatağı yumruklayın cidden işe yarıyor.

Ağlayınca bir şey değişmeyeceğini ben de biliyorum ama ağlamamı tutamıyorum.

Benim zamanım yok hocam. Ya şimdi çalıştım, ya da çalıştım.

Kardeşinize yaptığı şeyi yanlış olduğunu, eğer telefonunla oynamak isterse senden izin almasını iste. Belki bir daha böyle bir şey yaşanmaz bu yüzden.

Doğruyu bilecek ergenliğe geldi artık. Doğruyu anlatsam da kıt kafası almıyor. Telefonu elinde görmek istemediğimi ve defalarca uyarmama rağmen limitini aşıyor. En sonunda zaten televizyon kablosu ile giriştim. Ama hala sinirimi alamadım.

Niyetliyiz hocam.

Hocam onu diyorsanız ben de kaçırdım. :D
Ağlayınca geri dönmeyecek zaman hocam. Stresinizi atacak bir şey yapın oyun oynayın ya da film izleyin. Sinir ve üzüntünüz geçecektir.

Bir uğraş bulacağım artık hocam. Sizin de kaçırmanıza üzüldüm :( Hocalar filan kaliteli bir sınav olduğunu söylemişlerdi. Ona daha çok yanıyorum.

Ağlayınca bir şey değişmeyeceğini ben de biliyorum ama ağlamamı tutamıyorum.

Benim zamanım yok hocam. Ya şimdi çalıştım, ya da çalıştım.

Doğruyu bilecek ergenliğe geldi artık. Doğruyu anlatsam da kıt kafası almıyor. Telefonu elinde görmek istemediğimi ve defalarca uyarmama rağmen limitini aşıyor. En sonunda zaten televizyon kablosu ile giriştim. Ama hala sinirimi alamadım.

Niyetliyiz hocam.

Bir uğraş bulacağım artık hocam. Sizin de kaçırmanıza üzüldüm :( hocalar falan kaliteli bir sınav olduğunu söylemişlerdi. Ona daha çok yanıyorum.

Mastürbasyonun sinir stres azaltır. İftardan sonra rahatlatın kendinizi.

Sınavın soruları PDF şeklinde yayınlanıyor diye biliyorum, onları basıp çözüp diğer arkadaşlarında karşılaştırıp yine aşağı yukarı ortalamanı öğrenebilirsin.

Hocam 5. Özdebir olacak Mayıs'ta. Töder'de olur büyük ihtimalle. Onlara daha sıkı hazırlanın 70'leri görürsünüz belki. Kitapçık kurumda kaldıysa alın evde çözün. Size yakın yapan arkadaşınızla sıralamanız hemen hemen aynı olur.

5. Özdebir'in bizim kurumda yapılacağı kesin değil hocam. Yapılsa da bu çalışmaların hepsi uçacak. Kitapçığı alsam da ev ortamında genel denemenin adam akıllı çözüleceğini hepimiz biliyoruz. Sınavın özelliği de farklı bir ortamda olmasıydı hocam.

5. Özdebir'in bizim kurumda yapılacağı kesin değil hocam. Yapılsa da bu çalışmaların hepsi uçacak. Kitapçığı alsam da ev ortamında genel denemenin adam akıllı çözüleceğini hepimiz biliyoruz. Sınavın özelliği de farklı bir ortamda olmasıydı hocam.
Hocam başka dershanede yapılıyorsa orada girin özelikle Özdebir sınav provası diye deneme oluyor sınava yakın zamanda. O zamana kadar düzenli çalışmanız lazım yoksa denemeden sonra çalışmazsanız sınava kadar gene unutursunuz.

Hocam başka dershanede yapılıyorsa orada girin özelikle Özdebir sınav provası diye deneme oluyor sınava yakın zamanda. O zamana kadar düzenli çalışmanız lazım yoksa denemeden sonra çalışmazsanız sınava kadar gene unutursunuz.

Sınav provasını araştıracağım hocam. Diğer dershanelere de bir bakarım.

Düzenli çalışıyorum hocam. Sadece bu özdebir için vitesi yükseltmiştim. Şimdi aynı düzene devam edeceğim.

Geri
Yukarı