Sınırsız ortak Game Pass hesabı önerisi

Pigasor

Hectopat
Süper Moderatör
Yer
Esenyurt/İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Dizüstü: AMD Ryzen 7 7840HS-RTX4050-2x8 5600 MHz 16 GB RAM-SK Hynix 1 TB SSD 7/3 GB
Masaüstü: AMD Ryzen 3 3200G-Gigabyte A320M-S2H-GeIL 2x8 3200 MHz RAM-GeIL 256 GB SSD 550/490 MB
Arkadaşlar selam. Ortak Game Pass hesabı arıyorum. İtemsatış, ByNoGame gibi sitelerden güvenilir olan (belki de sizin kullandığınız) birkaç ilan önerebilir misiniz? Şimdiden teşekkürler; iyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam. Ortak Game Pass hesabı arıyorum. İtemsatış, ByNoGame gibi sitelerden güvenilir olan (belki de sizin kullandığınız) birkaç ilan önerebilir misiniz? Şimdiden teşekkürler; iyi sosyaller.
Hocam ben oyuncustore sitesinden 12 aylık xbox game pass satın aldım denemek için şu anlık sorun yok rahatça kullanabiliyorum.

Hocam itemhesap'daki ilanı kimse satın almamış. Ben oyuncustore'daki ilanı alma taraftarıyım. Ama sırf denemek amacıyla itemhesap ilanını satın alacağım.

Hocam sizin aldığınız güzel 12 ay yeterlidir bence hem çok alan olmayınca sınırsızları bir süre sonra kapatıyorlar. Ben de 12 aylık almayı düşünüyorum.

Geri
Yukarı