Sınırsız ortak Game Pass hesabı önerisi

Hocam sizin aldığınız güzel 12 ay yeterlidir bence hem çok alan olmayınca sınırsızları bir süre sonra kapatıyorlar. Ben de 12 aylık almayı düşünüyorum.
Hocam biraz önce itemhesap ilanını satın aldım. Şuanlık herhangi bir sıkıntı çıkmadı.

Hemen sıkıntı çıkmıyor zaten, zaman sonra çıkıyor ben de bu forumda konu açan arkadaştan almıştım 2-3 ay sonra işler sarpa sardı.

Güvenilir yerden alırsan bir şey olmuyor mantığı şöyle zaten; adam birden fazla kişiye Microsoft Store hesabı satıyor ama herkes kendi kişisel Xbox hesabına bağlıyor. Böylelikle sorun olmadan oynayabiliyorsunuz.

Güvenilir yerden alırsan bir şey olmuyor mantığı şöyle zaten; adam birden fazla kişiye Microsoft Store hesabı satıyor ama herkes kendi kişisel Xbox hesabına bağlıyor. Böylelikle sorun olmadan oynayabiliyorsunuz.

Arkadaşın verdiği de bu mantıkla çalışıyordu, güvenilir dediğiniz yer neresi mesela.

Hocam kendi xbox hesabına bağlama işlemi nasıl oluyor?
1656171433057.png

Hocam satıcıdan gelen mesaj bu şekilde. Bağlama işlemi böyle oluyor.

Hocam nerden aldın ve memnun musun? Konuna edit çakarsan benim gibi sonradan görenler de faydalansın, teşekkür ederim.
@forzafor35 Hocamın isteği üzerinde konu hakkında bilgi vermek istiyorum. Ekte belirttiğim ilandan satın aldım ve herhangi bir sıkıntı çıkmadı. Şuanlık memnunum ve sıkıntı çıkarsa ekleme yaparım.

Yeni konular

Geri
Yukarı