Sinotrans Makzume'den gelen mesaj nedir?

288807

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, AliExpress kargonuz için ulaşım sağlıyorum size, kargonuzun alıcı unvan kısmı hatalı, eksik veya boş ( ev, iş, Home, Office vb.) Bildirilmiş olmasından dolayı gümrük idaresine beyan edilememektedir. Kargonun tarafınıza ulaşabilmesi için bu mesaja cevap olarak SADECE AD-SOYAD iletmeniz gerekmektedir.

Kargonuzun ülkeye varışından önce son bildirim yapma saati 13:30 dur. BU SAATE KADAR BİLDİRİM YAPTIYSANIZ İŞLEME ALINMIŞTIR.

KARGO HENÜZ VARIŞ AŞAMASINDA, GÜMRÜK KONTROLLERİ YAPILACAKTIR. Gümrükten geçtiği takdirde 1 hafta için Aras/ PTT Kargo ile il teslimi gerçekleşmesi muhtemeldir.

Bu mesaja ad-soyad iletmediğiniz takdirde ürün veya ürünler gümrüğe bırakılacaktır. Dönüşleriniz için teşekkürler.

AliExpress kargolarının Çin-Türkiye arası taşıma organizasyonu yapmaktayız.
--Sinotrans Makzume Lojistik--
---Arama yapmayınız!--
SADECE İSİM SOY İSİM YAZMANIZ YETERLİDİR, teşekkür EDERİZ

Bugün tarafıma böyle bir mesaj ulaştı, AliExpress'de sipariş verirken Kargoya adımı yazmışım sadece, soyadımı eklememişim, mesajı gelir gelmez gördüm ve eksik bilgiyi hemen yolladım.

İnternette pek iç açıcı yorumlar yok bu firma ile ilgili, benim durumun aynısını yaşayıp, kargosu tarafına sorunsuz ulaşan var mı?
Ürün vergi ve kargo ile birlikte toplam 300₺ değerinde bir telefon kılıfı.
Daha önce hiç bu firmadan mesaj almadım ben, tecrübeleri olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

Son düzenleme:
Durum su birader.sana gelen mesaj varya.o mesaj hikaye.o mesajin baska versiyonlari var.urun 5 adeti asti,adin soyadin eksik,urun 150 dolardan fazla.bu 3 maddeden birini secip sana mesaj atiyorlar.amaclari 20dolar ardiye+850tl ordino+urune odedigine ek olarak tekrar vergi+ musavir ucreti.hesabi sen yap.kabul etmessen urun gumrukde kaliyor ihale ile cokuyolar urune.
Gumruge takma yetkileri varmi.hayir yok.bu firma sadece kargo firmasi.gumruge takan kisi gumruk memurudur.yani olay yalan dolan.peki kime sikayet edebilirsin bu durumu.sana mercileri sayiyorum
Mahkeme,ticaret bakanligi ve cimer.bunlar zaten sinotransa goz yummus.kac senedir milleti soyuyo bu firma.
ben aliexprese mail attim durumu anlattim.umarim bunlarla kargoyu keserler.
Tekrar soyluyorum urun gumruge takildi size teslim etmiyoruz diyen sinotransin urunu gumrukde tutmaya hakki yasal olarak yok.

Durum su birader.sana gelen mesaj varya.o mesaj hikaye.o mesajin baska versiyonlari var.urun 5 adeti asti,adin soyadin eksik,urun 150 dolardan fazla.bu 3 maddeden birini secip sana mesaj atiyorlar.amaclari 20dolar ardiye+850tl ordino+urune odedigine ek olarak tekrar vergi+ musavir ucreti.hesabi sen yap.kabul etmessen urun gumrukde kaliyor ihale ile cokuyolar urune.
Gumruge takma yetkileri varmi.hayir yok.bu firma sadece kargo firmasi.gumruge takan kisi gumruk memurudur.yani olay yalan dolan.peki kime sikayet edebilirsin bu durumu.sana mercileri sayiyorum
Mahkeme,ticaret bakanligi ve cimer.bunlar zaten sinotransa goz yummus.kac senedir milleti soyuyo bu firma.
ben aliexprese mail attim durumu anlattim.umarim bunlarla kargoyu keserler.
Tekrar soyluyorum urun gumruge takildi size teslim etmiyoruz diyen sinotransin urunu gumrukde tutmaya hakki yasal olarak yok.
Yani ürünü beklemeye gerek yok o hâlde öyle mi,gelmeyecek diyorsunuz?

size mesj attilarmi urun kargoya takildi diye.taktik derseler yollamazlar.hic mesaj gelmediyse bilemicem
Sadece isim soyisim için yazdılar,ki soyadım zaten eksikmiş.
Anında yazdım görüldü attılar,sonrasında ilerleme yok.
Kargo takibinde 5 gündür yola çıkış ülkesinden yola çıktı yazıyor, güncelleme olmadı.

durumu tam anlamadim ama tahmin etmem gerekirse soyle.senin urun sinotransa ulasti.senin soyismin nasil eksik olvak.alisveris yaparken banka kartindada aldigin vebsitesindede isik soyisim yaziyorsun.kargo adresindede vardir ama bu kitapizlar yalan soyluyodur.gecmis olsun sende sinotranslandin.

Sadece isim soyisim için yazdılar,ki soyadım zaten eksikmiş.
Anında yazdım görüldü attılar,sonrasında ilerleme yok.
Kargo takibinde 5 gündür yola çıkış ülkesinden yola çıktı yazıyor, güncelleme olmadı.
Hocam son durum nedir, kargonuz geldi mi? Bende de aynı durum söz konusu. Sipariş verirken isim soyisim bilgilerimi vermiştim ancak isim soyisim bilgileriniz eksik diyerek mesaj gönderdiler.

Geri
Yukarı