Şırnak'ta askeri helikopter düştü: 13 asker şehit

İnşallah. Ben ironi sanıp, dedin sandım.

Ayrıca her konuya bu tarz cevap verdiğin için, böyle düşünüyorum.
İstediğim cevabı veririm kardeş ve her konuda özellikle bana cevap yazıyorsun biz bir şey diyor muyuz bununla ilgili.. Tekrarlıyorum Kısaca istediğim cevabı istediğim konuda veririm kardeş bu seni ilgilendirmez yanlış bir şey olursa Moderatör gereken cezayı verir.

@makarna ve yoğurt Peki sen dediklerini nasıl engelleyeceksin? Eline bir keleş alıp Güneydoğu'ya gidince iş bitecek mi? Yasa dışı bir örgüt olacağın için sen de terörist olacaksın.
Devletler arası politikalardan da kör gibi yalnızca bir kişiyi sorumlu tutmayın. Tamam sevmezsin, ben de sevmiyorum. Fakat saygı duymak zorunludur. Sosyal medya başında, sözlüklerden öğrendiğin taraflı bilgilerle bir yere varılmaz. Sanırım Ekşi'deki Einstein ve Newton arkadaşlarımız Yahudi Lobisini çözmüşler. Helal olsun, başarılarının devamını bekliyoruz. Bu tür istihbaratlara ihtiyacımız var.

Dalga mı geçiyorsun? Bu konu çok hassas bir konu. Sen bir yerleri cımbızla çekip konunun itibarını zedeliyorsun. "Tamam sevmezsin diyorsun" ulan ne alaka?

P*K ermeni menşeli bir terör örgütü. Ama bir tek ermeni bile ölmüyor nedense. Hep bizim insanımız ölüyor. Bu helikopter kazasında ise tabiki hükümet suçludur. Ucuz bir savunma sistemini nasıl alamaz bir hükümet? O kadar vergi veriyoruz.. Cebine indiriyorlar demek ki. Teknoloji gelişmese o yollar köprüler bile yapılamayazdı. Hiçbir başarısı yok. Ülkedeki zengin insanlar olmasa ohoo..
Hükümetin gerektiğinde arkasında dururum ama kaale alınacak arkasına durulacak bir vukuat yok. Kendi ağzıyla şehitlere kelle diyor, terör örgütü liderine sayın fiyor. Güneydoğu Anadolu ve Doğu Anadolu sınırındaki mayınlar kaldırıldı. Soykırım yapılan ülkelere önceden hep hırsız-tecavüzcü insanlar geliyor. İbre bize döndü. Hâlâ bu adama güvenen kendine Osmanlı torunuyum diyenler var. Fatih Sultan Mehmet'in adını seçim gününün öncesinden almayan, bir kere bile "Türk milleti" ve "Türk'üm" lafları ağızından çıkmamış, Kuveyt emrinin 11 yaşındaki çocuğunun elini öpüp başına koyan, attan düşen bu kişi bizden olabilir mi?

Abi sizin mantığınızla ülke 15 senedir bölünüyor zaten.

Türkiye'yi ortadoğu ülkeleriyle karıştırmayın. Ülke bölmek, hele ki Türkiye'yi bölmek ekmek bölmeye benzemez.

Oturup iki üç haber dinlemeyle kendini siyasete hakim sanan adamların ağzıyla konuşmayın lütfen.

Biz ya istiklal ya ölüm diyen bir milletiz. Totosu yiyen gelsin bölsün.

Sizden ricam burada Ekşi sözlük ağzıyla konuşmayın. Kendini uzman sanan ne kadar velet varsa o sitede barınıyor.

Kıçını bilgisayarın başından kaldıramayan adamlar başımıza Fehmi Koru kesildi.

Herkes kendi işini yapsın.

Şahsın kendisi eyalet sistemi hakkında konuşuyor. Şahıs geldiğinden beri ordu bitme durumuna geldi. Sırf Atatürkçü diye paşalar kazaymış, fetöymüş ve daha birçok uydurulmuş şeylerle çürütüldü.

Güneydoğu Anadolu ve Doğu Anadolu bölgeleri sınırındaki mayınlar kaldırıldı.
Yolsuzluk yaptı, yargılanmadı. dhkp-c ile bir olup Türk savcıyı katlettiler. Ülkenin demografik yapısını değiştirdi. Bir taraf İngilizci oldu bir taraf İslamcı. Türklüğün ve Atatürk'ün adını kirletti. 15 yıldır ülkeyi ikiye bölmeye çalıştı. Ama Türkler bölünmedi, aksine halk şu an birbirine kenetlendi. Sanal ortamdaki ayrılıklar öylesine. Herkes birbirine sallıyor.

@makarna ve yoğurt ne biliyorsun o ''ucuz'' savunma sisteminin olmadığını? Yıllardır helikopter indirip kaldırıyor gibi konuşuyorsunuz.

Her neyse, @Semih Demir'in de dediği gibi, daha fazla tartışmayalım, Şehitlerimiz'i incitmeyelim.

7 yıllık ihaleyi tamamlayamadılar. Olmadığını demin tüm haber kanalları, özellikle yandaş kanallar söyledi.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı