11 şehit helikopter kazası adına yapılan edit

Burak Gençoğlu

Centipat
Editi aşağı bırakıyorum. Lütfen gereksiz yorum yapmayalım."prim" gibi kelimeleri kullanmamanızı umuyorum. Bu editi yaparken aklımda herhangi bir fesatlık, kincilik vs olmadan yaptım. Lütfen kötü yorum yapmayınız. 10 üzerinden puanlamanız yeterli olacaktır. Allah rahmet eylesin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başımız sağolsun. Allah şehitlerimize rahmet, ailelerine sabır ihsan eylesin. Edit için bir şey söylenecekse keskin ses geçişleri olabilir.
Ses geçişleri ekledim fakat sivri bir ses geçişi videoya çok kötü etki bırakıyordu.Yorumunuz için teşekkürler.Allah rahmet eylesin.
Allah rahmet eylesin. Çok acı bir şey gerçekten de. Allah kimseyi evlat acısıyla sınamasın.
Amin.

Şarkı arkaya olmamış gibi ayrıca bu sefer böyle sallanma efektli değil de sade bir şey koysan daha iyi olurdu.
Diğer videolarıma göz atabilirsiniz.Bu videoya eklediğim sallanma efekti çok az miktarda.Nedeni ise sade olunca geçişler kötü gözüküyordu.Geçişler ile sallanma efektini denk zamanlı yaptım :).Yorumunuz için teşekkürler.

Geri
Yukarı