Sırt ağrısı COVID olunduğunu gösterir mi?

Sorun bitmiyorrr

Hectopat
Daha fazla  
Ben meslek lisesi ögrencisiyim. Sınavlardan sonra bir de alan dersleri için sinava girdim. Şu an sırtım inanılmaz ağrıyor ve COVID belirtisiymiş. Bilemiyorum, daha yeni başladı ağrı. Okuldan gelirken soğuktu, yağmur yağıyordu, mont falan yoktu üstümde. Ondan olabilir mi diye düşünüyorum. Fikirleriniz varsa yazar mısınız?

Ben meslek lisesi ögrencisiyim. Sınavlardan sonra bir de alan dersleri için sinava girdim. Şu an sırtım inanılmaz ağrıyor ve COVID belirtisiymiş. Bilemiyorum, daha yeni başladı ağrı. Okuldan gelirken soğuktu, yağmur yağıyordu, mont falan yoktu üstümde. Ondan olabilir mi diye düşünüyorum. Fikirleriniz varsa yazar mısınız?
Hocam benim de kafam zamanlı olarak ağrıyor. Kırgınlık var, öksürük var. Problem değil. Ziya ağabeyimiz önlemleri almış. Sınav daha önemli. (!)

Son düzenleme:
Öyle düşünmeyin, gerçekten şüpheniz varsa önlemlerinizi alıp test yaptırmaya gidin.

Bilemiyorum 2 gün önce imalat sınavı vardı biraz sırtımı zorlamıştım her şey olabilir ama yaptıracağım testi.
Öyle düşünmeyin, gerçekten şüpheniz varsa önlemlerinizi alıp test yaptırmaya gidin.

Ama sanmiyorum çok dikkat ettim çift maske el dezanfekteni sosyal mesafe vb.

Geri
Yukarı