Sistem 2. sefer başlatmada çalışıyor

playreplay

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba en son yaptığım temizlik ve termal macun yenileme sonrasında sistemim 2. sefer bilgisayarı açtığımda görüntü geliyor ilk seferde monitöre no Signal yazılı kalıyor. Güç tuşuna basılı tutup bilgisayarı kapatıp tekrar açtığımda çalışıyor. bu sorun neden kaynaklıdır? yardımcı olabilir misiniz?
İşlemci.
AMD Phenom II X4 955 Processor 3.2 GHz.
Anakart.
ASUS M4N68T-M V2.
RAM.
Kingston 2x4GB DDR3.
Hard disk.
Western Digital Blue WD10elx (1TB hafıza) 7200 RPM 32MB cache SATA 6.0Gb/s 3.5"
Ekran kartı.
NVIDIA gforce GTX950.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba en son yaptığım temizlik ve termal macun yenileme sonrasında sistemim 2. sefer bilgisayarı açtığımda görüntü geliyor ilk seferde monitöre no Signal yazılı kalıyor. Güç tuşuna basılı tutup bilgisayarı kapatıp tekrar açtığımda çalışıyor. Bu sorun neden kaynaklıdır? Yardımcı olabilir misiniz?
İşlemci.
AMD Phenom II X4 955 Processor 3.2 GHz.
Anakart.
ASUS M4N68T-M v2.
RAM.
Kingston 2x4GB DDR3.
Hard disk.
Western Digital Blue WD10elx (1TB hafıza) 7200 RPM 32MB cache SATA 6.0Gb/s 3.5"
Ekran kartı.
NVIDIA gforce GTX950.

İlk sefer bastığınızda sistem çalışıyor ama görüntü gelmiyor, doğru mu anladım? Eğer böyle ise genelde bu tarz sorunların sebebi RAM'dir. Fakat 2. açılışta görüntü gelmesini anlayamadım. Aynı sorunu yaşayan kişiler var. Problem varsa çözümde yoldadır. Eğer benim dediğim doğru değil ise konuyu bilen biri aydınlatabilir.

sanki şöyle bir durum söz konusu bilgisayar açılıyor başlıyor ilk seferde ama tam windows parola ekranına geleceği esnada sınyal yok moduna geçiyor, sonra kaptıp açıyorum arkadan guc kaynagından elektrıgı kesıyorum fılan 2. kez acılıo ve açılması uzun suruyor.

Sanki şöyle bir durum söz konusu bilgisayar açılıyor başlıyor ilk seferde ama tam Windows parola ekranına geleceği esnada sınyal yok moduna geçiyor, sonra kaptıp açıyorum arkadan guc kaynagından elektrıgı kesıyorum fılan 2. kez acılıo ve açılması uzun suruyor.

Diskle ilgili olabilir. En mantıklısı her parçayı ayrı ayrı test etmek.

Geri
Yukarı