Sistem çalışıyor ama ekrana görüntü gelmiyor

ErenMoon

Decapat
Daha fazla  
Selam, ben bir ay önceye kadar eski sistemimdeki hard diski yeni sistemime takmıştım masaüstü bilgisayarımda sonra bilgisayar monitöre ekran vermedi. Ben de anakarttaki tüm parçaları söküp yerine taktım ve hala ekran vermiyor, ayrıca sistem birkaç dakika sonra kapanıyor.

Selam, ben bir ay önceye kadar eski sistemimdeki hard diski yeni sistemime takmıştım masaüstü bilgisayarımda sonra bilgisayar monitöre ekran vermedi. Ben de anakarttaki tüm parçaları söküp yerine taktım ve hala ekran vermiyor, ayrıca sistem birkaç dakika sonra kapanıyor.

Anakarttan goruntu almayı dene.

RAM'lerin sarı yerini silgiyle güzelce sil yeniden tak ve HDD'yi çıkar.

Son düzenleme:
Denedim olmadı.

Olmadı maalesef.

Nasıl sıfırlayacağız?

Bu ıkısınden bırını tak çıkar yaparak jumperı çıkarırsan sagda boş olana takacan solda 1 boş kalacak sonra eskı halıne getırecen BIOS pılını de tak çıkar yapman yeterlı çentige bastır çıkar ikisinden birini yap.

download.jpg

Bu ıkısınden bırını tak çıkar yaparak jumperı çıkarırsan sagda boş olana takacan solda 1 boş kalacak sonra eskı halıne getırecen BIOS pılını de tak çıkar yapman yeterlı çentige bastır çıkar ikisinden birini yap.

Eki Görüntüle 1848849

Denedim ama hala görseldeki şekilde.

Dosya Ekleri

• 20230706_130816.jpg
    20230706_130816.jpg
    136 KB · Görüntüleme: 11
  • 20230706_131028.jpg
    20230706_131028.jpg
    92,5 KB · Görüntüleme: 11

Yeni konular

Geri
Yukarı