Sistem oyuna girdikten sonra çöküyor

Efehan Demir

Femtopat
Daha fazla  
Bilgisayarım oyuna girdikten sonra donup kalıyor ve hiçbir islem yapilamiyor yani çöküyor. Defalarca tamire götürdüm bir şeyler uydurdular format attılar. En son goturdugum serviste oyun testi yapildi 20 dakika oyun oynadık hiçbir sıkıntı çıkmadı. Eve gelince yeniden çöküyor Allah için yardimci olun 1 senedir bilgisayarımı kullanamıyorum her goturdugumde bir masraf cikiyor. Konuda bilgisi olan yardimci olursa cok memnun olurum 🙏🙏

Son düzenleyen: Moderatör:
Isınıyor mu? Macun vs. Bakımını yaptınız mi?

Eve yaptirdim, ısısı normal

Hocam sistem parçalariniz nedir?
8 gb ram , 2 tane 200 gb lik ssd, gtx 1050 ekran karti, islemci ve ana karti bilmiyorum

Isınıyor mu? Macun vs. Bakımını yaptınız mi?
Sadece kasa olarak Servisde oyun denemesi yaptık ama bi sıkıntı çıkmadi eve gelince çökme sorunu devam etti hocam, acaba kablolar veya monitorden kaynakli olabilirmi , olabilirse hangi parcadan kaynaklidir?

Son düzenleme:
Internetten araştırman en sagliklisi PSU dandikse elektrik gittiğinde vs. tüm sistem zarar görebilir en iyisi servise gönderin bilmiyorsanız çok kurcalamayin.

Yanıtların için ve yardimci olduğun için teşekkür ediyorum ama herhalde ben anlatmadım, serviste sıkıntı cikarmadi kasa ve butun parcalarin ariza durumu test edildi bir sıkıntı yok ve bu durumda diger parcalarda sıkıntı oluyor.

Yanıtların için ve yardimci olduğun için teşekkür ediyorum ama herhalde ben anlatmadım, serviste sıkıntı cikarmadi kasa ve butun parcalarin ariza durumu test edildi bir sıkıntı yok ve bu durumda diger parcalarda sıkıntı oluyor.
Öyleyse sorun prizden olabilir kararsız akım gibi durum olabilir.

Geri
Yukarı