Sistem toplama önerisi

Bütçe
32 Bin

KimOlayımBen

Zeptopat
Daha fazla  
Eğer parça parça al diyorsanız, bana bilgisayar parçaları önerir misiniz?
Şu anlık 5 tane bilgisayar seti fikrim var, isterseniz listesi burada:
1. zeironvulcan Lite X60 i5-3470 16 GB 240GB+500GB 4 GB 18.5" masaüstü oyuncu bilgisayar.
2. biggamex CT21 Ryzen 5 3600 32 GB 1 TB HDD 256 GB SSD 27" FreeDOS oyuncu bilgisayarı.
3. Izoly K203 i5-3470 16 GB 256 GB SSD GT 740 4 GB ekran kartlı 24" oyuncu masaüstü bilgisayarı.
4. Zeiron Event FX25 Intel Core i7 860 21.5" 16 GB RAM 256 GB SSD 320 GB HDD 4 GB GT740 FreeDOS masaüstü oyun bilgisayarı.

Oyun bilgisayarı alacağım ama bunlar uygun mudur bilmiyorum (markalarına pek güvenim yok)
İnternette araştırdığımda her yerde Zeiron diye bir marka çıkıyor, ona markaya pek güvenim yok.

Dostum bu attığın sistemler Trendyol'da vesaire böyle sitelerde küçük çocukları kandırmak için satılan sistemler bunlardan uzak dur. i5 falan yazdığına aldanma yanındaki sayı önemli 3. nesil diyor millattan kalma yani bu attıklarının hepsi çöp değerinde o yüzden GameGaraj, Gaming.Gen.TR, sinerjibilgisayar, İtopya, ınventus, İncehesap bu gibi sitelerden sistem araştırıp al.

Reis Izoly Turbox gibi markalar kazıkçı 2. el malları satıyorlar bu paylaştığın sistemler 10 yaşında 32 bin TL etmeyen 5Klık sistem bunlar.

Bu canavar alınabilir veya daha iyileri vardır bu fiyata.

Senin 32 bin liran var ama aldığın sistemlerin parçaları 10 15 yıllık.
Bu iyi.

Bu benim attığımdan daha iyi

Senin 32 bin liran var ama aldığın sistemlerin parçaları 10 15 yıllık.
Bu iyi.
eyvallah kardeşim ama ben 32 bin TL'nin hepsini kullanmayı düşünmüyorum, sadece bana yetecek güzel bir oyun bilgisayarı lazım, bazı yerlere baktım ama benim için uygun bir bilgisayar seti bulamadım, eğer bulup atarsan şimdiden teşekkürler, 32 bin TL'nin hepsini kullanmak istemiyorum

Eğer parça parça al diyorsanız, bana bilgisayar parçaları önerir misiniz?
Şu anlık 5 tane bilgisayar seti fikrim var, isterseniz listesi burada:
1. zeironvulcan Lite X60 i5-3470 16 GB 240GB+500GB 4 GB 18.5" masaüstü oyuncu bilgisayar.
2. biggamex CT21 Ryzen 5 3600 32 GB 1 TB HDD 256 GB SSD 27" FreeDOS oyuncu bilgisayarı.
3. Izoly K203 i5-3470 16 GB 256 GB SSD GT 740 4 GB ekran kartlı 24" oyuncu masaüstü bilgisayarı.
4. Zeiron Event FX25 Intel Core i7 860 21.5" 16 GB RAM 256 GB SSD 320 GB HDD 4 GB GT740 FreeDOS masaüstü oyun bilgisayarı.

Oyun bilgisayarı alacağım ama bunlar uygun mudur bilmiyorum (markalarına pek güvenim yok)
İnternette araştırdığımda her yerde Zeiron diye bir marka çıkıyor, ona markaya pek güvenim yok.

Sakın bu tarz sistemlere güvenmeyin...

eyvallah kardeşim ama ben 32 bin TL'nin hepsini kullanmayı düşünmüyorum, sadece bana yetecek güzel bir oyun bilgisayarı lazım, bazı yerlere baktım ama benim için uygun bir bilgisayar seti bulamadım, eğer bulup atarsan şimdiden teşekkürler, 32 bin TL'nin hepsini kullanmak istemiyorum
Bütçeye neden 32 bin yazdın o zaman?
Bu iyi o zaman.

Bütçeye neden 32 bin yazdın o zaman?
Bu iyi o zaman.
o da benim salaklığım işte, eyvallah kardeşim, benim için iyi bir bilgisayar buldun

O da benim salaklığım işte, eyvallah kardeşim, benim için iyi bir bilgisayar buldun

Bunada bakabilirsiniz kardeşim aynı ekran kartı sadece işlemci farklı hangi oyunları oynarsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı