Sistem Toplama Tavsiyesi

Vallaha kredi kartları konusunda bilgim yok. Fakat sistem aynı şekilde vatan'dan toplanabilir. Ancak fiyatta artışlar oluyor. Sana demin topladığım sinerji sitesindendi. Toplam tutarı 2534 TL idi. Ordan topladıklarıma benzer Vatandan topladığımda 2663 TL tutuyor. Sana tavsiyem Sinerjiden alman güzel bir şekilde montajlayıp gönderirler güvenilir sitedir.

Pekala o zaman bazı parçalardan kısacağız.

4432212Adsız.png

O kasanın içinde güç kaynağı bulunmuyor ayrı olarak 80+ sertifikalı bir güç kaynağı koydum daha iyi bu şekilde.

Dostum orada parçalar birleştirildikten sonra Freedos olarak sanırım sana teslim edecekler yani içinde bir Windows kurulu olmayacak. Ama bir bilgisayarcıya gidip veya kendin biliyorsan Windows 10 64 bit sistemi kurabilirsin.

Öncelikle ne için kullanacağına karar vermen lazım. Arkadaşlar hep MSI H serisi önermiş ama o fiyata Gigabyte Z serisi anakartlar var :) bi araştır derim ben bu ikisini

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı