Sistemdeki Virüsler Nasıl Silinir?

Serak

Centipat
Merhaba. Bundan 1 ay önce DC hesabım çalınmıştı, YouTube'dan da CS:GO hack tarzı aramalar yapılmıstı, hesabın çalındığını düsünüp sifreleri degistim. 2 gün önce bayağıdır girmedigim Valorant'a girdim bugün tekrar girdiğimde bir sürü maç yapıldıgını, ayarlarla oynandıgını ve nisangah kısmına küfür yazıldıgını gördüm. Keylogger oldugunu anlayıp hemen Malwarebytes indirdim ve bulunan 37 virüsü sildim. Tekrar taradıgımda hiçbir şey bulmadi. Artık güvende miyim? Ayrıca internette gezdigim yerlere girmeyip bilgisayara indirdigim yerlere girdigi icin acaba internetteki sifrelere yetkisi yok mu? Ne yapmalıyım? Oldukca korktum.

Bulunan virüsler: Hijack autoconfig prxysvrrst.
PUP. Optional. Bundleinstaller.
Generik trojan dropper dds.

Bu virüsler çok sayıda bulundu hepsini karantinaya aldım, yardımlarinizi ve önerilerinizi bekliyorum, teşekkürler.

Acil bir olay olduğu için hızlıca yazdım noktaya virgüle kadar dikkat ettim ancak büyük kücük harf yüzünden çok değerli moderatör arkadaş bana uyarı verip mesaj yazmamı engelledi. Teşekkür ederim cevaplarınız için, sorularımı soramadım ben daha insaflı forumlarda yardım arayayım. Bundan sonra bu forumda herhangi bir şey yazmam.

Yeni konular

Geri
Yukarı