Sisteme virüs bulaştı

Adaptörde bi sıkıntı yoktu 1 hafta şehir dışına gittik geldiğimde böyleydi sistem kayıt noktam yoktu galiba hiç bilmiyorum
Hocam yani aklıma başka bir şey gelmiyor artık. USB alın diyeceğim alamayacağınızı söylüyorsunuz.
Son olarak şu komutları girin CMD'ye (yönetici açın)
DISM.exe /Online /Cleanup-image /Scanhealth
DISM.exe /Online /Cleanup-image /Restorehealth

Dosya aktarımı yapabileceğiniz hiç bir sistem yok değil mi şuanda?

Hocam yani aklıma başka bir şey gelmiyor artık. USB alın diyeceğim alamayacağınızı söylüyorsunuz.
Son olarak şu komutları girin CMD'ye (yönetici açın)
DISM.exe /Online /Cleanup-image /Scanhealth
DISM.exe /Online /Cleanup-image /Restorehealth
Onu ilk başta denedim desem inanırmısın
Neyse ya boşver bişi soracam yeni SSD alsam kasadan söksem diğerini yenisini taksam virüs eski SSD nin içinde kalır ve bilgisayar düzelir dimi

Onu ilk başta denedim desem inanır mısın?
Neyse ya boş ver bir şey soracağım yeni SSD alsam kasadan söksem diğerini yenisini taksam virüs eski SSD'nin içinde kalır ve bilgisayar düzelir değil mi?
Evet ancak ISO dosyanız yok nasıl kurulum yapmayı planlıyorsunuz? Hocam bilgisayarınız da işinize yarayabilecek hiç bir uygulama yok mu disk olur başka bir şey olur?
Sorun gider yapmayı denediniz mi ilk başta demiştim ama sistemdeki her şeyi sorun gider ile bakın belki bir şeyler bulur.

Evet ancak ISO dosyanız yok nasıl kurulum yapmayı planlıyorsunuz? Hocam bilgisayarınız da işinize yarayabilecek hiç bir uygulama yok mu disk olur başka bir şey olur?
Sorun gider yapmayı denediniz mi ilk başta demiştim ama sistemdeki her şeyi sorun gider ile bakın belki bir şeyler bulur.
Hepsini denedim ISO dosyasını okuldan hocadan alırım ben yazılımcıyım ama bi yapamadım bilgisayarı 😂

Usb okumuyorki usb okusa sorun olmıcaktı
Hocam o sadece Windows üzerinden olmuyordur. BIOS menüsüne gelin orada olacaktır büyük ihtimal USB yada siz de artık donanımsal bir şey olduğunu düşünmeye başladım ve böyle bir virüs hayatımda görmedim gerçi virüs olduğu bile belli değil de.

Tamam da hocam masaüstü diskleri ile laptop da ki diskler aynı değil diye biliyorum tabii başka bir laptop cihaza takacaksa değişebilir de anakartlar farklı.
laptop-kasa fark etmez hepsi sata girişlidir.

Asıl sıkıntı orda başka bilgisayarda atmayada çalışsak o virüs yine orda kalacak
Olmaz, takar takmaz, bilgisayar gördüğü anda format basarsın.

Bilmiyordum teşekkür ederim.

Donanımsal bir problem olduğunu düşünüyorum bende ayrıca diske autorun koymamışlardır sanırım.

Geri
Yukarı