Sisteme Windows 7 kurulmuyor

MST_eymen1

Decapat
Daha fazla  
RAM
8
Windows 7 kurarken bu hatayla karşılaşıyorum Intel RST vmd Controller 9A0b bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.
Windows bu diske yüklenemez. Windows'un needs [Intel RST VMD Controller 9A0B] aygıtının sürücüsüne gereksinimi var. 'sürücüyü yükle' düğmesini tıklatın ve gerekli aygıt sürücüsünü yükleyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 7 kurarken bu hatayla karşılaşıyorum Intel RST vmd Controller 9A0b bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.
Windows bu diske yüklenemez. Windows'un needs [Intel RST VMD Controller 9A0B] aygıtının sürücüsüne gereksinimi var. 'sürücüyü yükle' düğmesini tıklatın ve gerekli aygıt sürücüsünü yükleyin.

Hocam sistemin yeni nesilse zaten kuramazsın Windows 7'yi.

O hata sadece sistemin yeni olmasından kaynaklanmıyor,
Yeni aldığım Samsung 980 Pro M.2 NVMe SSD içinde aynı hatayı vermişti.
Disk seçme ekranı gelince CMD komutlarıyla SSD'yi biçimlendirdim,
Daha sonra GPT'ye dönüştürdüm.
Bu şekilde Windows 10 Pro'yu sorunsuz kurabildim.

Hocam bilgisayarı yeni mi aldınız?

O hata sadece sistemin yeni olmasından kaynaklanmıyor,
Yeni aldığım Samsung 980 Pro M.2 NVMe SSD içinde aynı hatayı vermişti.
Disk seçme ekranı gelince CMD komutlarıyla SSD'yi biçimlendirdim,
Daha sonra GPT'ye dönüştürdüm.
Bu şekilde Windows 10 Pro'yu sorunsuz kurabildim.

Hocam bilgisayarı yeni mi aldınız?

Lenovo Ip Gaming 3 11.Nesil Core i5 11320H-8Gb-512 Ssd-15.6inç-Rtx3050 4Gb-W11 fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da sistemim bu ve M.2 Intel marka işletim sistemimide Windows 11 yaptım ama şimdi de başka hata alıyorum standart nvm Express denetleyicisi.

Yeni konular

Geri
Yukarı