''Sistemimiz, bilgisayar ağınızdan gelen sıra dışı bir trafik algıladı.'' ibaresi nedir?

Eğer VPN kullanıyorsan anlık olarak böyle bir eyle karşılaşmış olabilirsin.

Merhaba,
Bende bilgisayarımı teknik servise götürdükten sonra bu uyarıyı almaya başladım, internette çok araştırdım ama hiçbiri bir işe yaramadı, VPN de kullanmıyorum. Malware tarattım artı virüs de yok.
Normalde de art arda arama yapan birisiydim ve bu uyarıyı hiç almamıştım. Acaba Chrome güncellendi vs de o yüzden mi böyle bir şeyyle karşılaşılıyor ve bundan kurtulmanın yolu var mı?

Bu sayfa hakkında

Sistemimiz, bilgisayar ağınızdan gelen sıra dışı bir trafik algıladı. Bu sayfa, gelen isteği gönderen kişinin bir robot değil, gerçekten siz olduğunuzu denetlemek içindir. Bu neden oldu?

bu çıktı arkadaşlar alttada ben robot değilim diye kutucuk çıktı ben vpn açtım p*rno sitesine girmek için bu çıktı korkulacak bişeymi

Bu sayfa hakkında

Sistemimiz, bilgisayar ağınızdan gelen sıra dışı bir trafik algıladı. Bu sayfa, gelen isteği gönderen kişinin bir robot değil, gerçekten siz olduğunuzu denetlemek içindir. Bu neden oldu?

bu çıktı arkadaşlar alttada ben robot değilim diye kutucuk çıktı ben vpn açtım p*rno sitesine girmek için bu çıktı korkulacak bişeymi
VPN olduğu için o ip adresinden o siteye çok kişi giriyor. Ondan dolayı saldırı amaçlı biri olup olmadığınızı ayırt etmek için soruyor.

vpn kullanmıyorum ağımı kullanan başkasıda yok internet hızım 10 kb ye kadar düştü ve hiç bir şey yapmıyordum.Virüs mü var acaba

Yeni konular

Geri
Yukarı