Sistemin bir anda kilitlenmesi nasıl çözülür?

kurga243

Kilopat
PC kilitleniyor bir anda. Sorunu nasıl bulabilirim? Malware taraması yaptım herhangi bir virüs mevcut degil. SFC scannow taraması yaptım yine bir sorun yok.

Bazen Windows sorunuda olabiliyor Microsoft sağ olsun yüksek optimize destegi veriyorlar.

Hocam her şeyi formatla çözülür demeyin. Monster servisine götürdüm laptopu sağ olsun 5 kez format attırdılar Windows bozuk diye üstüne 3000 lira SSD'ye verdim boşa. Linux kullanın çok laf ediyorsanız siz de Windows kullanmayın :D.

Hocam her şeyi formatla çözülür demeyin. Monster servisine götürdüm laptopu sağ olsun 5 kez format attırdılar Windows bozuk diye üstüne 3000 lira SSD'ye verdim boşa. Linux kullanın çok laf ediyorsanız siz de Windows kullanmayın :D.

Hocam Linux da oyunlar olsa tabii kullanırım enayi miyim kötü işletim sistem kullanayım fakat Linux'a oyun çıkmıyor sıkıyorsa sen yükle.

Hocam ani donup sonra düzeliyorsa HDD ve SSD sorunludur. Eğer bilgisayar direkt çöküyorsa GPU ve PSU sorunludur. Benim de laptop oyunlarda falan direkt siyah ekran veriyor çok pis bir şey o ama anladığıma göre bilgisayarınız donuyor, çökmüyor.

Çökme yok donma var bir anda böyle olması normal mi acaba çünkü herhangi bir şey yoktu bir anda HDD bozulması garip geliyor

Diskte bir problem var o zaman hocam.

Evet onu net anladık bir anda bozulması bana garip geliyor yani mevcut hata kodlarına bakarak bulunsa hata çok iyi olur

Çökme yok donma var bir anda böyle olması normal mi acaba çünkü herhangi bir şey yoktu bir anda HDD bozulması garip geliyor

Evet onu net anladık bir anda bozulması bana garip geliyor yani mevcut hata kodlarına bakarak bulunsa hata çok iyi olur
Olabiliyor böyle şeyler hocam ömrünü yitiriyor artık demekki.

Geri
Yukarı