Sistemin kaç W harcadığını nereden öğrenebiliriz?

RagıpDemiratan

Centipat
Daha fazla  
Çoğu kişi sistemime 500W yeter diyor, bazı kişiler ise yetmez diyor. Emin olamadım, tereddütte kaldım. Kime itibar edeceğimi bilmiyorum. Daha önce başlık açtım, arkadaşlar yanlış anlamasın, yanlış anlaşılma olmasın. Emin olamadım, çünkü aksini söyleyenler var. Ben sistemimin kaç W yediğini nasıl öğrenebilirim?

Bu yüzden kaliteli bir markanın 500W veya daha üstü ürünlerini tercih etmenizi tavsiye ediyorlar.
Kaliteli ürünlerin dayanıklığı ve üretim kalitesi ortada.
Hocam bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Dosya Ekleri

• qweqqwww.png
    qweqqwww.png
    259,4 KB · Görüntüleme: 21
Hocam bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

İkimizin de söylediği şey aynı zaten.
Ben kafanız karışmasın diye Watt üzerinden anlatım. Arkadaşınız Amper üzerinden anlatıyor.
Benim tek ilavem sağlam bir marka almanızdır. Hem uzun vadede kullanım, hem de risk almayın demek istiyorum.
Onun dışında zaten sisteminizin ihtiyacının üstünde bir PSU seçtiniz.(zararlı demiyorum) sisteminiz çalıştırmaya yeterli ama kalite noktasında yorum yapmıyorum.

Ben kafanız karışmasın diye Watt üzerinden anlatım. Arkadaşınız Amper üzerinden anlatıyor.
Benim tek ilavem sağlam bir marka almanızdır. Hem uzun vadede kullanım, hem de risk almayın demek istiyorum.
Onun dışında zaten sisteminizin ihtiyacının üstünde bir PSU seçtiniz.(zararlı demiyorum) sisteminiz çalıştırmaya yeterli ama kalite noktasında yorum yapmıyorum.
Hocam öncelikle çok teşekkürler, uzun uzun yardımcı oldunuz. Yani kaliteden dolayı sıkıntı yaşar mıyım, onu merak ediyorum aslında.

Anlattıysanız da anlamamış olabilirim, bu aralar kafam biraz yoğun, unutkanlık deseniz var. Sıkıntılı yani. Teşekkürler.

Yani kaliteden dolayı gereken gücü karşılamama gibi bir durum söz konusu olur mu, olabilir mi?

Son düzenleme:
Hocam öncelikle çok teşekkürler, uzun uzun yardımcı oldunuz. Yani kaliteden dolayı sıkıntı yaşar mıyım, onu merak ediyorum aslında.

Anlattıysanız da anlamamış olabilirim, bu aralar kafam biraz yoğun, unutkanlık deseniz var. Sıkıntılı yani. Teşekkürler.

Yani kaliteden dolayı gereken gücü karşılamama gibi bir durum söz konusu olur mu, olabilir mi?

Sen en baştan blogu bir daha oku.

Yeni konular

Geri
Yukarı