Sistemleriniz nasıl ve memnun musunuz?

Sistemlerinizden memnun musunuz?

• Oy verenlerin toplamı
    194
Herkes RX 570 sorunları ile yakınıyor ancak ben bir sorun yaşamadım. Böyle diyorum ama mavi ekran konusu açarsam şaşırmam.
İnşallah yaşamazsınız.
Daha iyisi olsun ister miydim? Evet, mesela 144Hz monitör ve 3600X işlemci ile 5700XT gücünde bir kartım olsa sanırım FPS oyunlarından daha fazla keyif alırdım. Ancak mevcut sistemimden tam anlamıyla memnunum. İnce eleyip güzel dizdim :)
İnşallah en kısa sürede gerçek olur. Sisteminiz ne kadar, beğendim.

Aslında sistemimden memnun değil gibiydim, sebebi daha iyilerini istememdi. Fakat fiyatlar o derece fırladı ki şu an çok memnunum, aynı sistemi toplamaya çalışsam, neredeyse 2000 lira pahalılandı. @enes.wtp'nin de dediği gibi, herkes RX570 sorunlarından yakınıyordu, ben ne bir defa mavi ekran aldım, ne de bir defa Wattman. Maşallah diyelim nazar değmesin.

Aslında sistemimden memnun değil gibiydim, sebebi daha iyilerini istememdi. Fakat fiyatlar o derece fırladı ki şu an çok memnunum, aynı sistemi toplamaya çalışsam, neredeyse 2000 lira pahalılandı. @enes.wtp'nin de dediği gibi, herkes RX570 sorunlarından yakınıyordu, ben ne bir defa mavi ekran aldım, ne de bir defa Wattman. Maşallah diyelim nazar değmesin.
Maşallah, inşallah en kısa sürede hayalinize kavuşursunuz.

Monitör ve işlemciyi değiştirmem lazım :(

Yeni konular

Geri
Yukarı