Sistemleriniz nasıl ve memnun musunuz?

Sistemlerinizden memnun musunuz?

• Oy verenlerin toplamı
    194
@Webcam kullanan insan Zamanla dizdim parçaları, biraz karışık ama masa boy klavye ve mouse padime kadar şu an tamamım :) Sadece sessiz bir PSU ve AM4 soğutucu kaldı ama onların acelesi yok. Tüm ışık veren parçalarım en düşük parlaklıkta bir foto bırakayım bari de anlık atar gibi olsun :) Umarım herkes istediği sisteme kavuşur bir gün.
1590047058323.png

@Webcam kullanan insan Zamanla dizdim parçaları, biraz karışık ama masa boy klavye ve mouse padime kadar şu an tamamım :) Sadece sessiz bir PSU ve AM4 soğutucu kaldı ama onların acelesi yok. Tüm ışık veren parçalarım en düşük parlaklıkta bir foto bırakayım bari de anlık atar gibi olsun :) Umarım herkes istediği sisteme kavuşur bir gün.
Eki Görüntüle 569094
Çok beğendim sisteminizi. İnşallah onlara da kavuşursunuz
Memnun değilim.
Niye?
G4600 ve RX 550'den nasıl memnun olabilirim çöpe atacağım diye bir oy seçeneği olsaydı seçerdim çünkü bu hiçbir işe yaramıyor balkondan aşağı atsam yeridir.
Sisteminizi değiştirmeyi düşünüyor musunuz?
Athlon X2 255 işlemcili bir sistemim var. Ekran kartsız olduğunu da belirteyim. :(
İnşallah siz de en yakın sürede @actanonverba nin ki gibi bir sisteme kavuşursunuz

Herkes RX 570 sorunları ile yakınıyor ancak ben bir sorun yaşamadım. Böyle diyorum ama mavi ekran konusu açarsam şaşırmam.
Ben henüz bir sorun yaşamadım ve 3 tane arkadaşımda da RX 570 var benim gibi. Bazı insanlar sırf muhalefet olmak için sorun yaşıyorum yazıyorlar fakat aslında öyle bir şey yok. Ama dediğim gibi bazıları için söylüyorum bunu yanlış anlaşılmasın.

Çok beğendim sisteminizi. İnşallah onlara da kavuşursunuz.

Niye?

Sisteminizi değiştirmeyi düşünüyor musunuz?

İnşallah siz de en yakın sürede @actanonverbanin ki gibi bir sisteme kavuşursunuz.

Kesinlikle düşünüyorum bu sistem ile daha fazla yol gidemeyeceğim. Bu sistemden bir tek PSU ve SSD'lerimi ve RAM alacağım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı