Sistemleriniz nasıl ve memnun musunuz?

Sistemlerinizden memnun musunuz?

• Oy verenlerin toplamı
    196
Bende çoğu kullanıcının tam aksine kullanabileceğimin üstünde sistem topladım, keike işime yarayacak kadar ile yetinseymişim :) full yükte soba kadar akım çekmesi dışında iyi gibi. Ama amacınız neyse ona göre toplayın. İş güç falan derken en iyi sistem olsa bile kapalıyken fark etmiyor fazla :)

Hocam sistem mükemmel de, bence o klavye ve mouse o sisteme yakışmamış.
Bu seti kullanıyorum, faremden memnunum aslında X7 fare, ama klavye alacağım.
1590048144238.png

Bu seti kullanıyorum, faremden memnunum aslında X7 fare, ama klavye alacağım.
Eki Görüntüle 569099
Mouse nizi arkadan görünce eskiden satılan 10 tl lik mouse lere benzettim o yüzden öyle demiştim mouse ye :D
Hocam siz yeni moderatör oldunuz sanırım? Sizi her konuda görüyordum ama moderatör yazısı hatırlamıyordum.
Evet bende şimdi fark ettim, moderatör olduğunu görmüştüm ancak hatırlayamadım.
Bende çoğu kullanıcının tam aksine kullanabileceğimin üstünde sistem topladım, keike işime yarayacak kadar ile yetinseymişim :) full yükte soba kadar akım çekmesi dışında iyi gibi. Ama amacınız neyse ona göre toplayın. İş güç falan derken en iyi sistem olsa bile kapalıyken fark etmiyor fazla :)
Memnunsunuz o halde?

Benim de aynı, anakart 350 ekran kartı 150 TL. Başka iyi bir şey yok herhalde :D.

Ekran kartından eser yok G41 diye dandik bir şey internette gezerken takılma yok ama gelde oyun oyna sadece CS'nin eski oyunlarını oynarım arkadaşlar CS:GO'da 150 200 FPS alıyorlar ben indirdim açılıyor ama haritaya girmiyor:)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı