[Site Kapanmış] Mandalinev.com sitesi güvenilir mi?

M
Arkadaşlar bir umut haber bekliyoruz sanki dolandırılma değil de başka bir şey olabilir diye. bi haber sitesinde aşağıdaki yazıyı buldum şirket yetkilisi vs de yazıyor İpek Şanoğlu diye biri.

Bankaya talebimi yaptım bankanın sonuçlanmasını bekliyorum. Eğer banka tarafından çözemezsek ilamsız icra takibi başlatacağım.

Bu arada tüketici hakem heyeti bu konulara bakmıyor boşuna oralarda zamanınızı kaybetmeyin.

Marka geç gönderdiği için çoğu kişi iptal etmiş. Muhtemelen yeni açıldığı için yetişemediler. Mesela bir kişi 14 pro almış gercekten de göndermişler. Bunlarda şikayetler için kısa süreliğine kapatmış olabilirler. Bekleyin.

Arkadaşlar bir umut haber bekliyoruz sanki dolandırılma değil de başka bir şey olabilir diye. bi haber sitesinde aşağıdaki yazıyı buldum şirket yetkilisi vs de yazıyor İpek Şanoğlu diye biri.

Bankaya talebimi yaptım bankanın sonuçlanmasını bekliyorum. Eğer banka tarafından çözemezsek ilamsız icra takibi başlatacağım.

Bu arada tüketici hakem heyeti bu konulara bakmıyor boşuna oralarda zamanınızı kaybetmeyin.

Bu yazıdan takvim gazetesinde de var takvimde en altta bu bir ilandır yazıyor

Dostum konuyu ilk actigin gun arkadasin biri Şikayetvar kismini atmis ona bakmadin mi ona ragmen mi aldin Apple Watch'u adamlar dolandirici iste oyun kurmuslar Şikayetvar'daki iade de oyun bence insanlar inansin diye yapilmis degilse bile kesin dolandirici bunlar TR'den gitmis bile olabilirler.

bu adamların sitesinde hiç ucuz ürün yok herkes 7000 den yukarı rakamlardan bahsediyor. Adamlar 10 gün içinde kargo oyalması yapıp iyi para kaldırdılar . Hesaplanmış bişey. Yani adamların planı buydu zaten bence yüksek fiyatlı ürünlerden oyalama taktiği ile kısa sürede büyük para kazanmak

M

Marka geç gönderdiği için çoğu kişi iptal etmiş. Muhtemelen yeni açıldığı için yetişemediler. Mesela bir kişi 14 Pro almış gercekten de göndermişler. Bunlarda şikayetler için kısa süreliğine kapatmış olabilirler. Bekleyin.

Siz hala neyi kimi savunuyorsunuz? Onca ihbar onca kişi bankaları aradı iyi niyet olsa mesaj ile olsa müşterilerine dönüş yaparlardı site kapanmış sen hala ne diyordun insanları oyalamak için yorum yapıyorsun muhtemelen sen de işbirlikçisin.

Arkadaşım ben de mağdurum 8.500 TL gitti havale yaptım bu insanların her şeyi güvenilir görünüyordu havale ile biraz daha ucuz diye şetim şimdi yapacak tek bir şey var şıkayetçi olacağız ben bugün avukatı ma vekalet vereceğim oda hemen icra tabii başlatırız dedi savcılığa da suç duyurusunda buluncaz bir de herkes CİMER'e yazarsa oradan da incelemeye alırlar dedi.

Merhaba ayın 14.de benim de 9300 TL gitti. Havale yapmıştım. Şimdi karakola gidip bütün yazışmalar ve banka dekontunu A4 kağıdına yazdırıp götüreceğim. Ödediğim paranın faiziyle geri ödenmesini talep edeceğim. Ayrıca yurt dışı yasağıda konulmasını talep edeceğim eğer yurt dışına kaçmadılarsa tabii.

Son düzenleme:
Bende alışveriş yaptım dün kargoya verilecekti yoğunluktan verilmedi falan denildi şu an iletişim kuramıyorum beklemedeyim.

Bende alışveriş yaptım dün kargoya verilecek denildi verilmedi yoğunluk falan denildi şu an iletişim kuramıyorum umarım bir sıkıntı çıkmaz.

Site kapanmış baktığımda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar buraya yazıyorum biz konunun başında söyledik. Daha site açılmadan daha site açılmadan önceki tarihlerde yorumlar var. Biz size dedik yapmayın , etmeyin dinlemediniz. Site şu an kapanmış savcılığa başvuranlar umarım iyi sonuçlar çıkar umarım paranızı alırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı