Sitem nasıl olmuş?

OptiStable

Hectopat
Daha fazla  
Sizce daha neler yapılabilir ?

Sayfaya girdiğimizde bizi elinde su bardağıyla karşılayan Abla ve altındaki text dışında, sade ve hoş olduğunu düşünüyorum.

Wordpress ise tema baya basit kalmış. Kendiniz yaptıysanız baya güzel portföye eklenir.
Kendim website123 ile yaptım, kendi firmamız için hocam.

Hero kısmı (sayfa açıldığında karşımıza gelen ilk bölüm) dışında gayet makul olmuş.

Wordpress değil ama sıfırdan kodlanmamış sanırım. Arada bir generator olabilir.
Website123 ile yaptım hocam, kendi firmamız için

Fabrika satış özelliği div boyunu ayarlayın isterseniz diğerleriyle eşit değil. Responsive tasarımda bir sıkıntı yok. Şahsi fikrim iletişim bilgileri blogun altında olsa daha hoş olabilir. Genel olarak iyi bir çalışma kendiniz yazdıysanız.

Sayfaya girdiğimizde bizi elinde su bardağıyla karşılayan Abla ve altındaki text dışında, sade ve hoş olduğunu düşünüyorum.
Teşekkürler hocam o bölge elden geçebilir evet ama temiz sade olsun istedim orası da. Kendi firmamız için yaptım.

Fabrika satış özelliği div boyunu ayarlayın isterseniz diğerleriyle eşit değil. Responsive tasarımda bir sıkıntı yok. Şahsi fikrim iletişim bilgileri blogun altında olsa daha hoş olabilir. Genel olarak iyi bir çalışma kendiniz yazdıysanız.
Hocam website123 ile yaptım, kendi firmamız için. Teşekkürler dikkate alacağım...

Siteyi ilk açtığımızda gelen su içen abla dışında hoş ve şık. O su içen abla kalksa çok daha iyi olur.

Geri
Yukarı