Sivasspor 1 - 1 Fenerbahçe

Berke miyop sanırım. Onun dışında bence kırılma anı Novak'ın sakatlanmasıydı. Novak sakatlandıktan sonra Osayi bek oynamaya başladı, kanatta gayet iyiydi ama mecburi olarak bekte oynadı. Bu takıma bir bek transferi net şekilde lazım. Nazım'da hiç iyi değil. Onun dışında İsmail Hoca'nın ilk yarıda oynattığı oyunu beğendim, ama çok net pozisyonlar kaçtı, bu İsmail Hoca'nın suçu değil.

İki bek, Net AAA Santrafor ve tempolu bir 8 numara lazım. 4 Transfer ile, fişek oluruz.

@Selares Benim bilgisayarımı senin evde olunca senin bilgisayarın mı oluyor, önce Türkçe yazmayı da öğren.

Tabii, zoruna gidince hemen başka bir açığımı bulursun. Klasik cahil kafası ne dersen de boş.
1642975547148.png

33 yaşındayım fenerin fener olduğu dönemleride gördüm ama o büyük olaylardan sonra tövbe ettim takım işlerine bir futbol takımı için polis arabalarını devirecek aşamaya geldiysek gerisi yalan dedim bıraktım ve şu anki haline bakınca gerçekten doğru bir karar almışım diye çok mutluyum. Sadece fener olarak düşünmeyin Türkiye'de futbol takımı tutmak insanı sinir hastası yapar bırakın rahatlayın :)

Yeni konular

Geri
Yukarı