Fenerbahçe 1-1 Trabzonspor

Deniz Eymen Yaz

Hectopat
Daha fazla  
Evet, Fenerbahçe-Trabzonspor maçı 1-1 bitti. Benim görüşüm: Takımın mücadelesini tebrik ediyorum. Özellikle Zajc ve diğerleri bugün iyi mücadele ettik. 10 kişi kalmamıza rağmen yine de maçtaki mücadeleden memnunum. Hakemlerin maçın skoruna etkisi olduğunu düşünüyorum.

Aşırı fanatik birisi değilim ve fazla futbolla da ilgilenmiyorum, o kırmızı kart gereksizdi. Bir önceki maç gibi Kim'in de kırmızı kartı gereksizdi. Belki o kırmızı kartlar alınmasa skorlar çok daha farklı olabilirdi.

Aşırı fanatik birisi değilim ve fazla futbolla da ilgilenmiyorum, o kırmızı kart gereksizdi. Bir önceki maç gibi Kim'in de kırmızı kartı gereksizdi. Belki o kırmızı kartlar alınmasa skorlar çok daha farklı olabilirdi.
Ek olarak ilk yarı sonunda Zajc'ın bir şutu var hakem o şuttan önce ilk yarıyı bitiriyor, Zajc'ın şutunun bitmesine izin verseydi başka olabilirdi.

IMG_20220306_214708.jpg

İsteyerek olan bir pozisyon değil ve kırmızı kart veriliyor. Süper Lig cidden çok kötü. Bu sene zaten herkes rezalet.
Premier Ligde isteyerek bunu yapanlara kırmızı veriliyor, yanlışlıkla yapana sarı kart geliyor.
Hayır, maçın amacı faule odaklı bile değildi. Mesela Serie A'da faule odaklı bir maç olsa o zaman kırmızı verilir fakat yapılan maç faule odaklı değildi.
Hayatımda gördüğüm 2 kötü maç var ikisi de bu sene Trabzon ve Fenerbahçe'nin karşılaştıkları maçlar.

Evet, Fenerbahçe-Trabzonspor maçı 1-1 bitti. Benim görüşüm: Takımın mücadelesini tebrik ediyorum. Özellikle Zajc ve diğerleri bugün iyi mücadele ettik. 10 kişi kalmamıza rağmen yine de maçtaki mücadeleden memnunum. Hakemlerin maçın skoruna etkisi olduğunu düşünüyorum.

Fenerbahçe'li olmama rağmen artık Fenerbahçe'nin hiçbir maçını izlemiyorum hatta direk Türk ligini izlemiyorum maçlar, taraftarlar ve yönetim çok kötü

Fenerbahçe tebrik ederim bir Trabzonspor'lu taraftarı olarak. 10 kişi ve 1-0 geride olsa da 90 dakika düşmediler oyundan. Bizim korkak Avcı 1-0'dan sonra formu kötü olan 6 haftadır Bakasetas zorla oyunda tutması, Cornelius çıkarıp daha hızlı ve gezici forvetin tam enerjik olan maça Djaniny almadı tam 86dk bekledim ne zaman değiştirecek 10 kişi kalan Fenere baskı kuracak diye. Berabere gelen bir oyun vardı bizde ve şansa kaçan Nwakaeme boş kaleye atamaması gibi. Bu takımı hücum oynatsa Alanya, Kayseri gibi maçlarda bol atabilen takım ama yok adam takmış beraberliğe yine de kızamıyorum hocaya buraya kadar getirdi ama eleştirmeyecek değiliz eleştirerek eksikleri görerek tamamlaması gerek herkes. Taraftar sakin kalamadı tamam yuhlarsın edersin rakibin moralini düşürürsün böyle yuhlayarak ve ıslıklayarak ama böyle saldırmak nedir bu Trabzonspor taraftarı yapsa da hiç güzel hareketler değil sanki dünyanın sonu. 10 kişi kalmasaydı diyorum, 10 kişi ve ondan sonra gol gelince takımı geriye çekip geçiş oyunu yapmak nedir öndesin, 20 puan farkın var zaten şampiyon olacaksın bastır daha fazla rakibe bizimkisi yok bekletti 86dk ne zaman formu düşen topçu çıkarır değiştirir o zaman anladım berabere biter gol yeriz durandan dememle gol geldi zaten.

Son düzenleme:
@SunSet Hocanın son 2 maçtır Siopis-Bakasetas-Ömür üçlüsüyle oynatma inadı yüzünden takım geriye güvenmiyor ve çıkmakta tereddüt ediyor. Kaç tane pozisyonda 5 kişi 3. bölgedeyken geri oynadı takım. Bunda defansa güvensizlik de ön planda. Keza Denswil ve Ahmetcan'ın olası bir kontrada kötü yakalanacağı da yüksek ihtimal olduğundan dolayı takım temkinli oynadı. Bu üçlü seçiminde sakatlıkların etkisi de hayli fazla. Siopis'in yanında oynayacak kimse yok. Ben Bakasetas - Berat değişikliği bekliyordum 60'larda ve Cornelius-Djaniny bekliyordum ama geç yaptı onu da.

10 kişi oynadılar ama Osayi aşırı iyi oynadı. Sağ kanadı 2 kişilik oynadı adam, tebrik etmek lazım. Osayi gibi ileri oyuncusunun geride oynamasının en büyük dezavantajı bölge hakimiyeti olur. Eğer Osayi'nin üzerine 2 kişi gitsen çok adam kaçıracaktı ki bunu Puhacz ileri çıktığında çok net gördük. Ama Puhacz bunu çok sık yapmadı. Veya Bakasetas ya da Ömür hiç gitmedi sola yardıma. Nwakaeme yine bir şeyler yaptı ama tek başına yetersiz kaldı.

Trabzonsporluyum. Sadece ilk yarıyı izledim ve ne olduğunu hiç anlamadım. Kırmızı kartın doğruluğu tartışılır bence sarılık pozisyondu. Onun dışında fener çok presli bizim takım çok soğuk kanlıydı. İkinci yarı toparlarlar deyip bırakmıştım maçı 10 kişilik takımdan gol yemişler 🤡

Yeni konular

Geri
Yukarı