Konyaspor 2 Fenerbahçe 1

Konuyu dağıtacağım ama. Bizim bu maçta ikinci golde faul yoktu, sadece sıradan bir faul dedik tepki göstermedik. Valencia net pozisyona girecekken eline değmeyen topta hakem maçı durdurdu eleştirilcek konu bu değil oyunumuz kötü dedik. Beşiktaş maç boyu bir şey oynamadı kalecinin hareket hızını kısıtlamasına neden olan Beşiktaş'lı oyuncu net bir şekilde gözükürken Beşiktaş camiası buna tepki gösterip duruyor.

Sesli güldüm. İyi gün taraftarı iyi günde takımı havalara ulaştıran kötü günde takımı batırana denir. Ali Koç'un bu saaten sonra en büyük hizmetinin istifa etmek olduğunu söylemek iyi gün taraftarlığı oluyormuş galiba. Aynı paylaşımı yapsaydım yine gelip puhahaha hep pozitif düşünüyor gibi mesajlar yazılacaktı zaten.
Trabzonspor'un haklı galibiyeti sonrası Ali Koç'un gazına gelip ağlayıp sızlamayacaksın, rakibin haklı galibiyetine dil uzatmayacaksın. O gün uyanacaksın takımın kötü gidişine, bugün 3 maç üst üste yenildikten sonra eleştirmeyeceksin Ali Koç'u. Fenerbahçe taraftarının da sorunu bu, başkanının ya da yöneticisinin teknesine biniyor, tüm dünya kendilerine karşı sanıyorlar. Halbuki takımları kötü gidiyor ama başkanları hakem diyor, MHK diyor, TFF diyor haftalarca taraftar uyuyor.

Hocam size de üzülüyorum.
Her sene aynı tantana.
"O yıl, bu yıl" sloganı 5-6 hafta liderliğe oynamalar sonra ise çöküş.

Bu saaten sonra Ali koç'un yapabileceği en büyük hizmet, istifa etmektir.

1 kere bile Ali koçu desteklemedim böyle şeyler olcağını biliyordum Ali koç yüzünden Fenerbahçe forması giyemez oldum. Aziz yıldırımda şampiyon yapamıyordu ama getirdiği oyuncular yıldızlar yetiyordu. Parası olan Ali koçun kadrosuna bak bir de zevk verici bir yanı yok.

Geri
Yukarı