Sıvı soğutma mı kule tipi soğutma mı?

Hocam ID-Cooling SE 214 XT i5 12400F ile çok güzel ikili oluyorlar Intel stok soğtucu konusunda maalesef sınıfta kaldı AMD'yi bilmem ama Intel'le Battlefield V oyununda 80 dereceyi gördüğüm bile oldu soruna gelirsek montajı aman aman zor değil şu videodaki adımları tek tek yaparsan olayı anlarsın zaten.

Not: Sadece termal macun ufak bir pakette geliyor onu da ortaya sıkıp kendi paketi ile hafifçe üstüne yayarak çok kolay bir şekilde halledebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Termal macunu sıkma süresi ne kadardır işlemci sıcak olduğu zaman kendim anlarmıyom yani hocam bir de soğutucunun linkini atar mısınız emin olmak için bir sürü çıkıyor da

İşlemci iyi mi bir de i5 12400f

980'de DRAM yok diye hatırlıyorum,NV2'de de DRAM yok ama HMB vardı sanırım,NV2 iyi olabilir messinicocugu hocam da bir baksın.
Peki hocam

Termal macunu sıkma süresi ne kadardır işlemci sıcak olduğu zaman kendim anlarmıyom yani hocam bir de soğutucunun linkini atar mısınız emin olmak için bir sürü çıkıyor da

Peki hocam
Hocam işlemci nasıl işlemci iyi midir yoksa yeni nesil ıyunlara yetmez mi

Peki hocam

Hocam işlemci nasıl işlemci iyi midir yoksa yeni nesil ıyunlara yetmez mi
5700X daha iyi hocam.

Termal macunu sıkma süresi ne kadardır işlemci sıcak olduğu zaman kendim anlarmıyorum yani hocam bir de soğutucunun linkini atar mısınız emin olmak için bir sürü çıkıyor da.

İşlemci iyi mi bir de i5 12400F.

Hocam ortaya şeffaf poşetin tamamını sıkıyorsunuz ve şeffaf poşetle güzelce her yerine yaydırıyorsunuz. Dikkat etmeniz gereken nokta taşmaması.

Not: Sıcaklıkları kontrol edin 80 90 dereceye çıkıyorsa zaten termal macun kurumuştur öyle her ay yapmaya gerek yok.

Ürünün linki:ID-COOLING SE-214-XT ARGB 4Pin PWM 120mm İşlemci Soğutucu Fiyat

İşlemciyi kendim de kullanıyorum çok güzeldir o konunda da şüpheniz olmasın.

Hocam ortaya şeffaf poşetin tamamını sıkıyorsunuz ve şeffaf poşetle güzelce her yerine yaydırıyorsunuz. Dikkat etmeniz gereken nokta taşmaması.

Not: Sıcaklıkları kontrol edin 80 90 dereceye çıkıyorsa zaten termal macun kurumuştur öyle her ay yapmaya gerek yok.

Teşekkürler hocam bu kule tipi soğutmaydı değil mi

Hıcam sizin ssd düşünceniz nedir

Peki hocam soğutucı ve SSD fikrinizi de alabilri miyim Hyper 212 mi yoksa onun altındaki sıvı soğutucı mu 120 mmlik

Hyper 212 ve Adata Legend 1TB'i seçip alabilirsin.

Geri
Yukarı