Sıvı soğutucu veya kule tipi soğutucu önerisi

ProDanqqels

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese merhaba, kasam MSI MAG Forge 100M. İşlemcim Ryzen 5 5600X, ekran kartım da RTX3070 ve bilgisayarım çok ısınıyor. Özellikle yaz aylarında oda çok sıcak olduğundan dolayı bir soğutucu almak istiyorum. Bu konuda herhangi bir marka model bilgisine sahip değilim. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar herkese merhaba, kasam MSI MAG Forge 100M. İşlemcim Ryzen 5 5600X, ekran kartım da RTX3070 ve bilgisayarım çok ısınıyor. Özellikle yaz aylarında oda çok sıcak olduğundan dolayı bir soğutucu almak istiyorum. Bu konuda herhangi bir marka model bilgisine sahip değilim. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Bütçe vermelisiniz.

MSI MPG CoreLiquid K240 ARGB 240mm işlemci sıvı soğutucu işlemcinde kullanabilirsin.
Kasan küçük geliyor ve hava sirkülasyonu tam olmayabilir. Bunları kontrol etmeni öneririm.

Son düzenleme:
Ön tarafa 360 takılamaz mı? Muhtemelen HDD yuvasını sökmek gerekir.
Bu videoda 360mm radyatör kullanmış. Kasa destekliyor ancak orta fan kasanın ortasındaki parçaya denk gelince biraz kötü duruyor ama pek sorun olmaz diye düşünüyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bütçe belirtmemişsiniz ama kule tipi olarak Arctic Freezer 34 E-Sports Duo önerebilirim. Ucuz bir şey olarak da Dark Freezer X94.

Konu dışı:
1630882347078.png

Yeni konular

Geri
Yukarı