Sıvı soğutucu vs kule tipi soğutucu

Sizin attığınız sıvı soğutucu maalesef hem kaliteli değil hem de kule tipi soğutucu kadar soğutamaz. Attığınız kule tipi soğutucu pek güzel değil onun yerine şu modeli tercih edebilirsiniz;

Hocam siz daha iyi biliyorsunuz dur ama normalde cooler master soğutma konusunda iyi olan bir marka neden beğenmediniz?

Bende aynı soğutucu Ryzen 5 5600 modeli için kullanıyorum stress testlerinde bile 75 dereceye ulaşamadım.
Gel bura hariç başka bir siteden temin edebilirmiyim Trendyol Hepsiburada misal

Bende aynı soğutucu Ryzen 5 5600 modeli için kullanıyorum stress testlerinde bile 75 dereceye ulaşamadım.
Gel bura hariç başka bir siteden temin edebilirmiyim Trendyol Hepsiburada misal
Birde hocam x224 hali var onu alsam daha iyimi soğutur

Hocam siz daha iyi biliyorsunuz dur ama normalde Cooler Master soğutma konusunda iyi olan bir marka neden beğenmediniz?

Gel bura hariç başka bir siteden temin edebilir miyim Trendyol Hepsiburada misal.

İlk sorunuza cevap olarak şöyle diyebilirim. Aslında Cooler Master firması iyidir. Dediğim gibi sıvı soğutucuda kule tipinden daha iyidir. Lakin aradaki fiyat farkına baktığımız zaman size attığım kule tipi fanın performansını veremez. Çünkü sadece 1 adet fanı bulunuyor. Ve o Fiyat'ı hak etmiyor.

İkinci sorunuza gelecek olursak. Başka yerleri de tercih edebilirsiniz ama bildiğim kadarıyla gel bura en ucuz yeri bende oradan almıştım.

Bir de hocam X224 hali var onu alsam daha iyi mi soğutur.

O modeli de tercih edebilirsiniz ama işlemcinize baktığımız zaman 214 modeli işinizi fazlasıyla görecektir.

İlk sorunuza cevap olarak şöyle diyebilirim. Aslında Cooler Master firması iyidir. Dediğim gibi sıvı soğutucuda kule tipinden daha iyidir. Lakin aradaki fiyat farkına baktığımız zaman size attığım kule tipi fanın performansını veremez. Çünkü sadece 1 adet fanı bulunuyor. Ve o Fiyat'ı hak etmiyor.

İkinci sorunuza gelecek olursak. Başka yerleri de tercih edebilirsiniz ama bildiğim kadarıyla gel bura en ucuz yeri bende oradan almıştım.

O modeli de tercih edebilirsiniz ama işlemcinize baktığımız zaman 214 modeli işinizi fazlasıyla görecektir.
Gel buradan daha önce hiç alışveriş yapmadım herhangi bir sıkıntı yaşar mıyım acaba çok teşekkür ederim bu arada yardımınız için

Birde attığınız kule tipi r5 5500 ve ASUS TUF GAMING A520M-PLUS 4800MHz(OC) DDR4 Soket AM4 M.2 HDMI DVI VGA mATX Anakart| ITOPYA.COM anakarta olurmu

Gel buradan daha önce hiç alışveriş yapmadım herhangi bir sıkıntı yaşar mıyım acaba çok teşekkür ederim bu arada yardımınız için.

Bir de attığınız kule tipi R5 5500 ve ASUS TUF GAMING A520M-PLUS 4800MHz(OC) DDR4 Soket AM4 M.2 HDMI DVI VGA mATX Anakart| ITOPYA.COM anakarta olur mu?

Ben bu soğutucuyu gel bura üzerinden satın aldım hiçbir sıkıntı yaşamadım. Anakart sorunuza gelecek olursam soğutucu AM4 soket tipini ve LGA1700 tipini destekliyor yani sıkıntı olmaz.

Eğer montaj sırasında bir sıkıntı yaşarsanız yeni bir konu açın ve beni etiketleyin detaylıca nasıl yapacağınızı anlatırım.

Ben bu soğutucuyu gel bura üzerinden satın aldım hiçbir sıkıntı yaşamadım. Anakart sorunuza gelecek olursam soğutucu AM4 soket tipini ve LGA1700 tipini destekliyor yani sıkıntı olmaz.

Eğer montaj sırasında bir sıkıntı yaşarsanız yeni bir konu açın ve beni etiketleyin detaylıca nasıl yapacağınızı anlatırım.
Hocam yine rahatsız ediyorum ama :D ürünün argb ve rgb olanı var ne fark eder acaba

Yeni konular

Geri
Yukarı