Six pack nasıl çıkartırım?

Bruz

Kilopat
Yer
Antalya
Selamlar. Hızlı bir şekilde karın kasım'ı geliştirmek istiyorum. Hızlı bir şekilde six pack nasıl çıkartabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba ilk önce güzel bir diyet yapmalısın ondan sonra ise antreman yapmalısın ve düzenli uyku çok önemli bunları düzenli bir şekilde yaparsan 6 ay içinde six pack çıkartabilirsin bende böyle yaptım diyet önemli

Selamlar. Hızlı bir şekilde karın kasım'ı geliştirmek istiyorum. Hızlı bir şekilde six pack nasıl çıkartabilirim?

Hızlı bir şekilde karın kaslarını geliştirmek mümkün tabi ama bu senin şuanki kilona, beslenme şekline, antrenman yaşına (yani şimdiye kadar ne kadar ay-yıl antreman yapmış olduğun) ve kısa bir süreden kastının ne kadar bir süre olduğuna bağlı

merhaba, karın kasları çok zor yapılan kas grubu bu nedenle ronic nutrition whey ultimate ile başla sonra kasları yağ yakman gerekirse aynı markanın l-carnitin var onuda deneyebilirsin....

2-3 aylık karın kası çalışması ile karın kasların(Genetiğine bağlı olarak) six pack haline gelecektir zaten. Burada önemli olan vücut yağ oranın. Eğer yağ oranın belli bir seviyenin altına düşmezse istediğin kadar karın çalış çıkmaz. Daha doğrusu karın kasın olur fakat yağ tabakasından belli olmaz. Mesela ben tam bir ektomorf olduğum için hiç çalışmasam bile karın kaslarım gayet belirgin. Çünkü yağ oranım hep düşük.

Hızlı bir şekilde çıkaramazsın, kas oranını artırmak zor değil ama yağ oranını düşürmek zorundasın. Sporla en çok uğraştığım (profesyonel) dönemlerde bile normalin üstünde kas kütlem olmasına rağmen alttaki ikiliyi ayıramadım, 4-pack olarak Windows logosu gibi dolaşıyorum... Gene de çabucak en azından -mış gibi göstermek istersen bunları bir dene. :D :D :D :D

Screenshot_127.png

NOT: Çok kızma, ufak bir başarısız sporcu latifesi yaptım. Sporda çok basit bir kanun vardır: No pain, no gain!

İş mutfaktan başlar. Beslenme oturmadıktan sonra, yağ oranını düşürmedikten sonra yaptığın tüm egzersizler şov olarak kalacaktır. Karın bölgesi diğer bölgelere oranla daha fazla özveri ister. Herkesin hayvani kolları, omuzları olabilir ama tişörtü çıkardığında dümdüz bir karın görebilirsiniz.

Vücutta ABS denilen bölgede yağın ince olması gerekiyor. Bu da yağ oranına bağlı. Karın bölgesindeki yağ da vücuttan çok zor atılır. Bunu hallederken spor ile de bu bölgelerdeki kası büyüteceksin ki kasların görünsün. Teferruatlı işler bunlar, 2 cümleyle açıklanır ama düzenli zaman ayırma ve özveri ister.

Eğer karın antrenmanı için değil de gösteriş için yapıyorsanız uğraşmayın derim. Çekilen çileye değmez.:D

Bir de adonis vardır ki ona girmeyelim şimdi. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı