Six Pack in 30 Days mobil uygulaması ile karın kası yapılır mı?

Karın kası aslında spor yaparsanız çoğu zaman olur. Ben mesela karın kasına öncelik vermeden göğüs, kol, omuz, sırt çalışıyorken bile karın kasım yok sayılamayacak derecede belirgin. Aynı zamanda karın kasına yüklenirsen kesinlikle yaparsın. 2 tavsiyem var.
Karın kası yapacaksan yediklerine çok dikkat et. Karın kası mutfakta yapılıyor da diyenler var bu konuda.
2. tavsiyem baklavalı bir karna sahip olup, cılız olmaktansa başka kas gruplarına da öncelik verebilirsin. Kol, omuz vb.

Karın kası aslında spor yaparsanız çoğu zaman olur. Ben mesela karın kasına öncelik vermeden göğüs, kol, omuz, sırt çalışıyorken bile karın kasım yok sayılamayacak derecede belirgin. Aynı zamanda karın kasına yüklenirsen kesinlikle yaparsın. 2 tavsiyem var.
Karın kası yapacaksan yediklerine çok dikkat et. Karın kası mutfakta yapılıyor da diyenler var bu konuda.
2. tavsiyem baklavalı bir karna sahip olup, cılız olmaktansa başka kas gruplarına da öncelik verebilirsin. Kol, omuz vb.
Yaşım dolayısıyla ağırlık altına girmek istemiyorum bu yüzden önerebileceğin vücut ağırlığıyla yapılan spor uygulaması önerebilir misin

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bunları yaparsam 3 aya gelişir miyim
Evet, gelişirsiniz. Fakat yediklerine dikkat edin lütfen. Yoksa aynı yerde dönüp durursunuz.

Geri
Yukarı