Siyasi görüşünüz nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Siyonistler neden sevmesin ki? Yahudiler önceden sağda solda köle gibi işkence görürken onları abdülhamid mezopotamya'ya yerleştirmiştir. Ha tabii sizin izlediğiniz diziye bakacak olursak theodere herzl, abdülhamid'in huzuruna çıkıp Filistin'i satın almak istiyor ama abdülhamid benim cennet vatanımın satılacak tek toprağı yok diyerek huzurundan kovuyor.

İşin gerçek kısmına gelip osmanlı belgelerine bakınca herzl gerçekten Filistin'e yerleşmek istiyor yahudilerin güvende olması için ama abdülhamid filistin yerine yakın bir yer olan mezopotamya'ya yerleşmelerini söylüyor. Tabii ki Filistin'e yayılmasının sebebi abdülhamid değil ama onları yakın bölgeye gönderip hep aynı bölge de tutmayan kişi abdülhamid'dir. Eğer olaylar aynı şekilde devam etseydi şu an İsrail filistin yerine kuzey Irak'ta kurulurdu.

İsrail kuzey Irak'ta kurulur diyorsun ama siyonizm ne bilmiyorsun siyonistlerin tek amacı kudüs bana bilgin olmadan cevap yazma.

Verdiğim örnekle solcuları neden bu konularda samimiyetsiz bulduğumu söylüyorum işte. Şaka mısın nesin anlamadım ki? Söylediğim şey anlaması o kadar güç bir şey de değil.
PKK ile dinin ne alakası var soruyorum? Barış yürüyüşü ile İslam arasında köprü kurmaya çalışıyorum yok, ama olmuyor.

İsrail kuzey Irak'ta kurulur diyorsun ama siyonizm ne bilmiyorsun siyonistlerin tek amacı kudüs bana bilgin olmadan cevap yazma.
Ne? Komik. Siyonizmin içinde Anadolu'da var be trol! Neyse git kendi golünde yüz.

Abdulhamed'çi trolleri göz ardı etmekten, liste o kadar dolmuş ki, artık liste açılmıyor. :D

İşte. Yahudileri Rusların elinden kurtaran abdülhamid.

Cuk oturtmuşsunuz hocam.

Çok komiksin çok inanilmaz komiksin sana tarih öğretenin TAA.

Eskiden vardiya anlarsın ya.

Bana dediklerin hakkında bir belge at boşa konuşma ki hakaret etmektesin Türkiye'nin en zor fef fakültelerinden birinden mezun oldum işimde senin gibi bir şeyi beceremeyen bilmeyen allalade boş kutu üzerinden fikir üretenlere doğru yolu göstermek lakin gözükmekte olduğu gibi cehalet değil bu tamamen yozlaşmış kötüye yorulmuş düşüncenin hareketleri kötü konuşmayacağım sizin gibi kötü görüşlü insanlar yüzünden ülke bu halde ki şunu da söyleyeyim bu yüz yüze bir konuşma olsa ağzın şu an yerinde olamaz... Troll diye geçeceğim tekrardan...

PKK ile dinin ne alakası var soruyorum? Barış yürüyüşü ile İslam arasında köprü kurmaya çalışıyorum yok, ama olmuyor.

Son kez cevap yazıyorum, daha fazla vaktimi çalma. Köprüyü yanlış yerde kuruyorsun. Arkadaş "Solcular cami yaptı." diyerek solcuların dini konularda yaptığını iddia ettiği bir iyilikten bahsetti. Ben de solcuları genel olarak samimiyetsiz bulduğumu ve dolayısıyla onun bu söylediğini de samimiyetsiz bulduğumu bir örnek vererek söyledim. Bu kadar basit.

Ne? Komik. Siyonizmin içinde Anadolu'da var be trol! Neyse git kendi golünde yüz.

Evet Anadolu'da var yani büyük orta doğu projesi bunun hayata geçmesini istemiyorsan vatanın bölünmesini istemiyorsan yeniden refah yeniden millî görüş yeniden erbakan diyeceksin ki sen vatanın bolunecegini bilsende demesin çünkü İslam dusmanligin çok hard safhada.

Son kez cevap yazıyorum, daha fazla vaktimi çalma. Köprüyü yanlış yerde kuruyorsun. Arkadaş "Solcular cami yaptı." diyerek solcuların dini konularda yaptığını iddia ettiği bir iyilikten bahsetti. Ben de solcuları genel olarak samimiyetsiz bulduğumu ve dolayısıyla onun bu söylediğini de samimiyetsiz bulduğumu bir örnek vererek söyledim. Bu kadar basit.
Genel olarak yorumlayamazsin iste sorun orada.

Evet Anadolu'da var yani büyük orta doğu projesi bunun hayata geçmesini istemiyorsan vatanın bölünmesini istemiyorsan yeniden refah yeniden millî görüş yeniden erbakan diyeceksin ki sen vatanın bolunecegini bilsende demesin çünkü İslam dusmanligin çok hard safhada.
Hard 👍.

Bana dediklerin hakkında bir belge at boşa konuşma ki hakaret etmektesin Türkiye'nin en zor fef fakültelerinden birinden mezun oldum işimde senin gibi bir şeyi beceremeyen bilmeyen allalade boş kutu üzerinden fikir üretenlere doğru yolu göstermek lakin gözükmekte olduğu gibi cehalet değil bu tamamen yozlaşmış kötüye yorulmuş düşüncenin hareketleri kötü konuşmayacağım sizin gibi kötü görüşlü insanlar yüzünden ülke bu halde ki şunu da söyleyeyim bu yüz yüze bir konuşma olsa ağzın şu an yerinde olamaz... Troll diye geçeceğim tekrardan...

Rahmetli yaşasaydi senin dediklerine çüüüüşş derdi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı