Siyasi görüşünüz nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
O sevdiğin adam o zamanlar da hala ülkenin başında olsaydı muhtemelen deden baban vb İngiliz olacaktı bu küfür değil ön görüdür ki buna yetkim var tarih bilimciyim belgem var. İsterseniz banlayın demeseydim gece rahat uyuyamazdım...

Çok komiksin çok inanilmaz komiksin sana tarih öğretenin TAA.

Başbakanlık? Hı? :D

Eskiden vardiya anlarsın ya.

Tamamen sohbet amaçlı açılmış bir konu.

Ayrıca bir sosyal demokrat olarak insanların görüşlerini merak ediyorum, yazın bakalım.

Aslında detaylı konuşulması gereken bir konu. Ancak ülke garip bir yola doğru gidiyor. Ne a partisi ne de b partisi. Bu partilikten çıkmış bir ülke problemi diye düşünüyorum. Herkesin kafası allak bullak. Bir parti seçersin diğer gün kendini belli eder. Şu anda o durumdayız. Ancak Atatürk yolundan gitmeye devam edebilirsek ancak o zaman belki bazı şeyler değişebilir.

Adamın bu yazdığı iyilik ile alakası yok din hakkında konuşuyor. Sen bu kafayla okula gitme mümkünse.

Arkadaş solcuların din konusunda yaptığını iddia ettiği iyiliklerden bahsediyor bunu yaparken neyini anlamıyorsun daha? 10 defa yazdırıyorsun aynı şeyi. Anlamadığın şeyleri birkaç defa oku, en azından anlamayı dene. Komik duruma düşmezsin o zaman belki.

Arkadaş solcuların din konusunda yaptığını iddia ettiği iyiliklerden bahsediyor bunu yaparken neyini anlamıyorsun daha? 10 defa yazdırıyorsun aynı şeyi. Anlamadığın şeyleri birkaç defa oku, en azından anlamayı dene. Komik duruma düşmezsin o zaman belki.
Ya arkadaş çok basit deniyorum aha:

Şuan sağcılar özellikle MHP ve AKP, CHP gibi partileri din düşmanlığı ile suçluyor. Gecenki baş örtüsü gibi hani, 28 Şubat hani.

Adamda gelmiş aslında solcular diyanete falan şöyle şöyle katkılarda bulundu diyor. Sen PKK diyon ne alakası var?

Ahahhaahahahahahahhhahaahahhahha güldüm ülkeyi siyonistler batırmış diyorsun yani osmanlı padişahları siyonistler dış güçler olmasa altınlar içinde yüzüp haremde partiler verecek her neyse bu cümlenden sonra gram bir şey yazmayacağım...

Ben orada siyonistler batirmis mi dedim sen okudugunuda anlayamıyorsun hangi padişah 1 2'si hariç haremde parti yapmış gafil sultan süleyman in ömrü seferde geçmiştir ve birçoğunun.

Atatürkçüyüm. Memlekette Atatürkçü parti olmaması dışında sorun yok.

Adam da gelmiş aslında solcular diyanete falan şöyle şöyle katkılarda bulundu diyor. Sen PKK diyorsun ne alakası var?

Verdiğim örnekle solcuları neden bu konularda samimiyetsiz bulduğumu söylüyorum işte. Şaka mısın nesin anlamadım ki? Söylediğim şey anlaması o kadar güç bir şey de değil.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı