Siyasi konular onaylanmasın

• Konuyu başlatan Silinen üye 458979
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 73
  • Görüntüleme 4B
Siyaset kısmının açılmasını destekliyorum ben. Dediğiniz biraz kötü geldi gözüme. Sosyal medyada yaygınlaşıyor siyaset ve buna engel olmak hoş değil.

Umarım siyaset kısmı açılır ve gerçekten nezih bir ortam olmasını sağlayacak kurallar getirilir.

Bu forumda yeniyim. Gördüğüm kadarıyla yaş kitlesi genelde 14-15 civarında geziyor. Çocuklar genelde ailelerinden duydukları cümleleri dini ve siyasi başlıklara yazıyorlar. Üzücü bir durum. Kendi fikirleri olmadan kulaktan dolma yanlış bilgilerle sağda solda tartışmaya giriyorlar.

@AJFA Beyefendi bu konuyu yönetim kurulu toplantınızda tartışabilir misiniz?
Gerekirse sosyalde büyük bir oylama yapılsın ona göre yol çizin kendinize.

Gereksiz bir öneri olduğunu düşünüyorum. Ülkemizin güncel durumuna göre her olayın altında siyasi ve politik olaylar yattığı için imkansızdır. Aslında olay çok basit. Bazı aklı evvel zeki arkadaşlar, bu ülkenin temel değerlerini hiçe sayarak saçma sapan atıflarda bulunmasa siyasi konularda kavga çıkmaz. Nedir bu yol? Gençliğe Hitabe'yi okuyup öğrenebilirsiniz. Bir kuşun kanatlarından birisi kırıldığında uçamaz. Birbirlerimizi gereksiz muamele ile dışlamanın ve hakaret etmenin mantığı yok. Kanatlarımızı kırmayalım.

İnsanlar görüşlerini belirtemeyecekse niye var bu tarz siteler? Burada bir sorunun olduğunu söylediğinde bile kendi görüşlerini belirtiyorlar.

Geri
Yukarı