Siz olsaydınız hangi Anti-Virüs'ü seçerdiniz?

Hocam Windows ile beraber otomatik yüklendiği için mi yada pek kullanılmadı için mi bilmiyorum ama insanlar Windows Defender'in o kadar ekmeğini yerken önermiyorlar. Halbuki iyi bir antivirüs programı
Ben açıkçası Windows Defender'i beğeniyorum zaten. Az çok neyden virüs kapıp kapmayacağımı bildiğimden ağır antivirüs programlarına ihtiyaç duymuyorum Defender gayet yeterli.

Şuana kadar ESET mcaffee Kaspersky ve Windows Defender kullandım mcaffee bilgisayarı çok yavaşlatıyor keza ESET'te aynı şekilde ama Kaspersky ve Windows Defender'de böyle bir şey olmadı.

Ben açıkçası Windows Defender'i beğeniyorum zaten. Az çok neyden virüs kapıp kapmayacağımı bildiğimden ağır antivirüs programlarına ihtiyaç duymuyorum Defender gayet yeterli.
Hocam kendi keyloggerimi denerken kendi bilgisayarıma bulaştırmışlığım var :D, Kaspersky çözemezken Windows Defender bulmuştu.

Konu başlığı bulamadım o yüzden bu başlığı kullandım. Siz olsaydınız,

Avast.
McAfee.
Kaspersky.
Norton.
Malwarebytes.

AV/AM arasından hepsi bedava (Free) versiyon olarak değerlendirirsek hangisini kullanırdınız? Ve şu anda hangisi AV/AM programını kullanıyorsunuz?

Hocam ücretsiz programlara çok bulaşmamanızı öneririm. Size ESET-Internet Security öneririm. Veya ESET ürünlerinden planınıza uygun olanı belirleyip kullanabilirsiniz.

Konu başlığı bulamadım o yüzden bu başlığı kullandım. Siz olsaydınız,

Avast.
McAfee.
Kaspersky.
Norton.
Malwarebytes.

AV/AM arasından hepsi bedava (Free) versiyon olarak değerlendirirsek hangisini kullanırdınız? Ve şu anda hangisi AV/AM programını kullanıyorsunuz?

Kaspersky Total Security'i seçer keyfime bakarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı