Sizce Başarı Ortalamam İyi Mi?

hazar99

Hectopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Arkadaşlar ben anadolu lisesinde okuyorum ve ilk dönem 86.25 ten takdir belgesi aldım. İkinci dönem(bu dönem) ise 87 küsür bir ortalama ile bitireceğim. Sizce başarı ortalamam iyi mi?

Sen soru mu soruyorsun? Puanlar mükemmel. Aynı ben. :)
Halla halla ben lise 2 de okuyorum teşekkür bile alamadım çevremdeki herkes takdir teşekkür 70 altında puan almıyor orta okulda da öyleydi bu niye öyle. :D Okuldan okula değişiyor mu valla ben hic calısmıyorum denebilir ama calıssam da 100 alamam gibi geliyor. Çünkü aynı şeyleri okuyup gececem.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çalışırsan sen de başarabilirsin. :like:
Yahu herkes çalısırsan yaparsın falan diyor eve geliyorum zaten yorgun argın 3 te kitabı acıyorum okuyorum anlasam bile unutuyorum napmam lazım yani farklı örnekte defalarca sorumu cözücem ve okadar yorgungen bunları yapmakta pek kolay olmuıyor tabi başarı oran cok düşüyor.

Bana göre kötü. Ortalamam 97.46.
Şaka mısınız siz ya 97 den takdir alıyor adam kötü diyor kafan mı iyi pardon ama. :D Yani ben 70 alsam tencere kova hep aynı hava diye magallede arkadaşlarla halay cekerim be ! Adamlar 100 ortalamadan 97 alıyor ve kötü diyor ayrıca;
Hiçbir zaman program uymuyor birbirine.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı