Sizce bir insanın kaç yaşında ilişkisi olmalı?

• Konuyu başlatan Cihen
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 92
  • Görüntüleme 11B
30'da olur fark etmez.

Okul hayatını bitirir bitirmez direk gidip sevgili ediniyorlar. Evlenmek dertten başka bir şey değildir. Zenginsen orası ayrı. Onun yerine hedef belirlemek ve ona ulaşmak daha mantıklı değil mi? Bir şeyler başarmakmı yoksa evlenmek mi?
Evet 30da olur 40da olur ona biz karışamayız ama en az neden 23olmalı neye göre?merak ettim.

30'da olur fark etmez.

Okul hayatını bitirir bitirmez direk gidip sevgili ediniyorlar. Evlenmek dertten başka bir şey değildir. Zenginsen orası ayrı. Onun yerine hedef belirlemek ve ona ulaşmak daha mantıklı değil mi? Bir şeyler başarmakmı yoksa evlenmek mi?
Evlenmek için çok para gerekli değil.

Hedef belirlemeye ve ona ulaşmaya da engel değil evlilikler, ilişkiler. Sağlıklı ilişkilerde partneri yardımcı bile olur kişiye.

Evlenmek için çok para gerekli değil.

Hedef belirlemeye ve ona ulaşmaya da engel değil evlilikler, ilişkiler. Sağlıklı ilişkilerde partneri yardımcı bile olur kişiye.
Öyle kadınların kaldığını pek sanmıyorum.Hele ki böyle ülkelerde.Hiç yok demiyorum vardır.

Evlilikten sonraki masraflar çocuk masrafları ekonomik sıkıntılar bunlar engel değil mi diyorsun.

Öyle kadınların kaldığını pek sanmıyorum.Hele ki böyle ülkelerde.Hiç yok demiyorum vardır.

Evlilikten sonraki masraflar çocuk masrafları ekonomik sıkıntılar bunlar engel değil mi diyorsun?
Evlenen herkes çocuk mu yapıyor?

Ayrıca konu başlığı kaç yaşında evlenilir değil. Her ilişkisi olan da evlenip çoluğa çocuğa karışmıyor.

Evlenen herkes çocuk mu yapıyor?

Ayrıca konu başlığı kaç yaşında evlenilir değil. Her ilişkisi olan da evlenip çoluğa çocuğa karışmıyor.

Onun yerine kafa dengi dost edinmeyi tercih ederim.Hedefimin başındaysam eğer ilişki kurmak hiç doğru bir davranış değil.

Hocam zaten ilk sevgili olduğunuzda evlenmiceksiniz bende 14 yaşındayım 3 sevgilim oldu takıl geç işte takma bu kadar bence.

Sadece gönül eğlendirmek için sevgili oluyorsunuz sanırım.

Geri
Yukarı