Sizce çok mu kiloluyum?

Elle kontrol etmeden anlasilmaz ama tip 2 jinekomasti var gibi duruyor, cok takma basit bir ameliyat ile yagi tup ile cekiyorlar, ileride aldirirsin
Nasıl iki tip?

Benim göğüsüm de buna yakındı ama birşey çıkmadı. Bu bakmakla görülecek bir şey değil bence.@Vergi_veren

Ben de kendimi biraz bilgili sayıyorum, hatırladığıma göre göğüste ağrı olması gerekiyor, düzenli olarak.
Yok olmuyor. Yukarda da bir his olması gerekiyormuş o da yok. Düz saf yağ sanırsam.

Göğsün siskinligine gore, sarkmasina gore, yag oranina gore tip 1 tip 2 tip 3 diye gidiyor dostum. Seninki tip 2 gibi duruyor, dedigim gibi uzman degilim spor salonunda calisirken doktor arkadas ile incelerdik gelenlerin goguslerini, bacaklarini, oradan tecrubelerimi soyluyorum. Zaten bir plastik cerraha gidersen devlette aninda el ile muayene ile anlar.

Göğsün siskinligine gore, sarkmasina gore, yag oranina gore tip 1 tip 2 tip 3 diye gidiyor dostum. Seninki tip 2 gibi duruyor, dedigim gibi uzman degilim spor salonunda calisirken doktor arkadas ile incelerdik gelenlerin goguslerini, bacaklarini, oradan tecrubelerimi soyluyorum. Zaten bir plastik cerraha gidersen devlette aninda el ile muayene ile anlar.
Anladım. Kendi gitmez mi?

Jinekomasti de göğüs daha çıkık olmuyor muydu? @Hyperionx
Bende olmadığımı düşünüyorum çünkü olanlarda tutunca his oluyormuş. Göğüsün içinde birşey varmış gibi. Bende yok.

Hocam konu dışı olacak ama askerlik başvurusu yaptım muayene oldum fakat obeziteden dolayı heyete sevk edildim heyetin çıkardığı askeri rapor kararı şu şekilde barışta ve seferde askerliğe el verişli değildir. Şeklinde yazıyor madde ise 33D1 kesinlikle muaf alır mıyım şu an bakanlığın onayını bekliyorum bilgisi olan cevaplayabilir mi? 173 boy 133.3 kg yaş 23.

Yeni konular

Geri
Yukarı