Sizce de biraz abartmadık mı?

Ugur3838

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Her konuda abarttık bence kaç tane elektronik cihaz üreten firma aynı ürünü 6 yıl boyunca pazarladı ve kapış kapış gitti hayata olan ilgim kalmadı Steam'deki AAA oyunları bile oynamak istemiyorum çünkü oyunlarda bile hayatın gerçeklerinden kaçamıyorsunuz sadece girdiğiniz kafa dağıtmalık oyunda bile gündemden kaçamıyorsunuz aynı zamanda arkadaş bulmak çok zor Allah'a şükür 1 tane var da onunla geçinmeye çalışıyorum. Artık YouTube'u açınca izlemek istediğim içerik yok hepsi birbirinin kopyası ve para için yapılıyorlar müzik dinlemek istemiyorum ya böyle bir şey olabilir mi oluyormuş diğer taraftan eleştri kanalları 3 tanesini takip ediyorum onlarda eleştriden çok haber sunuyorlar artık dayanamıyorum bunlara. Çıkmazdayım bunun içinden çıkamıyorum sanki hep aynı yerde debelenip duruyorum ve daha çok batıyorum gülecek bir şey bile yok yani çoğu şeyde ama eğlenmeye çalışıyorum olduğu kadarıyla.

Son düzenleyen: Moderatör:
Film izleyin. Daima başka seçenekler var elinizde bilgisayar başından kalkmayıp daima aynı şeyleri denerseniz 7/24 bilgisayar başında olursanız sıkıcı gelmesi normaldir.

Dinini bilmiyorum ancak meditasyon yapılabilir. (Ona benzer dine göre mesela namaz olabilir.) Böylece kötülükleri arındırabilirsin.

Geri
Yukarı