Sizce en iyi tarayıcı hangisi?

En iyi tarayıcı hangisidir?

• Oy verenlerin toplamı
    72
Oyuncu tarayıcısıyım diye ortada geziniyor anasayfaya 2-3 tane oyun fotoğrafı koyup kırmızı şerit çekince oyuncu tarayıcısı sanan var :D RAM ve işlemci sabitleme var nedense hiç işe yaradığını görmedim.

Ben Ubuntu kullandığım için fazla Opera GX kullanamadım wine ile yüklemeyi denedim yüklenmedi.

Ben arkadışımın bilgisayarına Opera GX indirmiştim ve normal Opera ile arasında fazla bir fark göremedim. Opera GX'in tasarımı farklı. RAM, CPU ve network limiter özelliklerin fazla bir işe yaradığını görmedim. Hot tabs Killer özelliğini kullanan var mı bilmiyorum. Force Dark pages normal Opera Stable'da opera://flags adresinden yapılabiliyor.

Oyuncu tarayıcısıyım diye ortada geziniyor anasayfaya 2-3 tane oyun fotoğrafı koyup kırmızı şerit çekince oyuncu tarayıcısı sanan var :D RAM ve işlemci sabitleme var nedense hiç işe yaradığını görmedim.
"Oyuncu Tarayıcısı"'ndan ne gibi özellikler bekliyorsun ki ? Anasayfada güncel oyun haberleri var.
Ben de GX kullanıyorum ama "oyuncu tarayıcısı" olduğu için değil tasarımını ve kullanımını sevdiğimden. Şuana kadar da herhangi bir olumsuzluk yaşamadım.

"Oyuncu Tarayıcısı"'ndan ne gibi özellikler bekliyorsun ki? Anasayfada güncel oyun haberleri var.
Ben de GX kullanıyorum ama "oyuncu tarayıcısı" olduğu için değil tasarımını ve kullanımını sevdiğimden. Şu ana kadar da herhangi bir olumsuzluk yaşamadım.

Kişisel görüş ben pek etkili bulmuyorum. RAM ve işlemci sabitlemesinin de yararı görmediğim için sevmiyorum fikrimi belirttim.

Tarayıcının HDD'de kaplumbağa gibi çalıştığını umarım biliyorsunuzdur.
Yaklaşık 2 yıl HDD'de normal Opera kullandım bir sorun yoktu, GX'te durum nasıl bilmiyorum.
Yanlış anlamayın fikrinize saygım var sevmeyebilirsiniz. Benim demek istediğim neden o yönde bir izlenimde olduğunuzu anlatmanız. Bir olumsuzluk yaşadıysanız örnek verin ki insanların kafasında ona göre fikir oluşsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı