Sizce En Kötü Windows Sürümü Hangisi?

En kötü sistem hangisiydi ?

• Oy verenlerin toplamı
    350
Vista’yı sevmeyenleri anlamıyorum. Bi tek bende mi sorunsuz çalışıyordu bilmiyorum. Ama en kötüsünü söylemek gerekirse kesinlikle windows 8, me ve (evet şaşırtıcı biliyorum ama) windows 10. Windows 10’u sevmememin sebebi harddisk kullanan kullanıcıları adeta yok sayarak sürekli arka planda virüs taramaları yapması. Âdeta insanlara ssd almaya zorluyor. Hâlâ nasıl sevebiliyorsunuz windows 10’u anlamıyorum. Halbuki nefret edilecek birçok şeyi yapmayı başarıyor. (Harddisk kullanımının inatla %100 olması, özellikle beni oyun esnasında bulan güncellemeleri, gereksiz mağaza güncellemeleri ki bu güncellemelerle oyunlarda yarattığı ping sorunu, eski bilgisayarlarda aşırı hantal çalışması...)
Halbuki Vista’yı “benim bilgisayarımı aşırı hantallaştırıyor” diyen insanlardan windows 10’u anında kötülemelerini beklerdim. 10’u kuşlandıktan sonra sana ram’ler fedâ olsun Vista.

Windows xp'den windows 8.1 kadar gayet stabil kullanıyordum. Windows 10 nerden çıktıysa hayla sorunlu ve sıkıntılı işletim sistemi. Yeni gelen güncellemeyle daha kötü oluyor. İşlemci desteklese windows 7 veya windows 8.1 kullanacam fakat desteklemiyor.

Evet Vista çok başarılı değildi ama sorunları biraz da donanım kaynaklıydı. 64Bit sürümünü zamanın bir tık önünde bir sistemle bir süre memnun kalarak kullanmıştım.

Windows xp'den windows 8.1 kadar gayet stabil kullanıyordum. Windows 10 nerden çıktıysa hayla sorunlu ve sıkıntılı işletim sistemi. Yeni gelen güncellemeyle daha kötü oluyor. İşlemci desteklese windows 7 veya windows 8.1 kullanacam fakat desteklemiyor.
Bilgisayarı bir bilgisayar tamircisine götürüp işlemciyi değiştirmesini isteyebilirsiniz. Ancak çok uzun sürer ve açılıp açılmadığını test etmesi lazım, ayrıca format atması da gerekir, bu yüzden tamirciye vermeden önce dosyalarınızı yedekleyin.

Efsane ikili XP ve 7 😍❤.Bunu yaklaşık 3 saatte tamamladım.🙄

Dosya Ekleri

• Windows xp emek.png
    Windows xp emek.png
    5,8 KB · Görüntüleme: 157

Geri
Yukarı