Sizce En Kötü Windows Sürümü Hangisi?

En kötü sistem hangisiydi ?

• Oy verenlerin toplamı
    350
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu video’u izleyin arkadaşlar. Bu işletim sisteminin adı “Windows Longhorn”’dur. 2002 yılından 2005’e kadar sürmüş sonra Microsoft iptal edip yerine “Vista” denen rezaleti çıkarmıştır. Neden böyle bir şey yaptılar aklım hala almıyor. Şunun güzelliğine kurban be. Efsane bildiğin efsane.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu video’u izleyin arkadaşlar. Bu işletim sisteminin adı “Windows Longhorn”’dur. 2002 yılından 2005’e kadar sürmüş sonra Microsoft iptal edip yerine “Vista” denen rezaleti çıkarmıştır. Neden böyle bir şey yaptılar aklım hala almıyor. Şunun güzelliğine kurban be. Efsane bildiğin efsane.
Onu kurmak için özel Bios tarihi ve ürün anahtarı gerekiyor. Sanal makinede denemiştim. Yoksa sen "Windows Longhorn"'dan mı Sosyal'e giriş yapıyorsun ?

Windows 7'den aslında ben de çok fazla mavi ekran verdiği için fazla hoşlanmıyorum ama en kötü sistem olacak derecede değil. Ayrıca herkes çok sever onu. Bence en kötü olanı Windows Server 2012 çünkü çok fazla özelliği yok ve ayrıca teması çirkin gözüküyor.

Vista kullanmış biri olarak bezdiğim günleri çok iyi hatırlıyorum.
Vista olarak gelen sistemleri format atarak Windows 7 olarak devam eden çok fazla insan olduğunu hatırlıyorum. :)

Win7'nin orijinal CD'si hala elimde. Severek 2010-2015 arasında çok severek kullandım XP'den sonra gelen Vista gibi bir hüsranı unutturup, bana çok iyi bir etki bırakmıştı.

Geri
Yukarı