Sizce En Kötü Windows Sürümü Hangisi?

En kötü sistem hangisiydi ?

• Oy verenlerin toplamı
    350
Windows 7'den aslında ben de çok fazla mavi ekran verdiği için fazla hoşlanmıyorum ama en kötü sistem olacak derecede değil. Ayrıca herkes çok sever onu. Bence en kötü olanı Windows Server 2012 çünkü çok fazla özelliği yok ve ayrıca teması çirkin gözüküyor.
Bence 2012 r2 daha iyi. Driverlarım kurulamadığı için kullanamamıştım.

Bence 2012 r2 daha iyi. Driverlarım kurulamadığı için kullanamamıştım.
2012 R2'yi indirip sanal makinede deneyebilirsiniz. Ben A'dan Z'ye kadar hepsini kurup kullandım. En zor kurduğum Windows 95'ti. En iyisi kararımı değiştireceğim. Windows 95 çok zor açıldığı için bence en kötüsü Windows 95, Server 2012 değil.

Ama Windows Vista kolay kuruldu ve ayrıca az da olsa memnun etti beni. Windows 8 bile beni memnun etti ama Windows 95 açılmaması ve zor kurulması nedeniyle memnun etmedi beni. Eğer kararına karşı çıktıysam özür dilerim. Herkesin kararına saygılı olmaya çalışacağım.

Windows Vista ve Windows 8 iki işletim sistemide kararlı olmadığı için sonraki sürümleri hızlı çıktı Vista - 7 / 8 - 8.1 gibi. Hatalar mavi ekranlar hep doluydu.

Windows 8/8.1

Aslında kötü değiller, hatta Pentium 4 sistemime hız katan işletim sistemleriydi.

Ancak ilk çıktığı dönemlerde uyumsuzluk sorunları vardı veya bende vardı. Daha çok dokunmatik cihazlar için tasarlanmış oldukları için kullanımı kolay olmamıştı. Bu yüzden kullanımı, Windows 7 ve XP'ye göre az olmuştu.

Yeni konular

Geri
Yukarı