Sizce sistemi en çok yoran Anti-Virüs programı hangisi?

Hangisi ?

• Avast

• Avira

• COMODO

• Kaspersky

• ESET

• Bitdefender

• Windows Defender

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Virus programramına manuel olarak kurmana gerek yok bence. Virus Total diye bir site var oraya dosyayı yüklüyorsun ve sana bütün antivirüs programlarıyls ilgili sonuçları gösteriliyor. Fakat dosya boyutu 100 MB ile sınırlı.
Web sitesinden bulaşırsa ne olacak ? Antivirüs sadece tarama amaçlı bir program değildir. Çalışan işlemleri, web sitelerinin güvenliğini ve daha birçok şeyi kontrol ediyor.

Bilgisayarı bilinçli kullananın ben bilgisayarında virüs görmedim. Ben kendi sistemimde Eset kullanıyorum evet yavaşlatıyor tararken arada. Ama bu konuda en rahat olacağınız Eset olacaktır. Eseti 6 yıl kullanıyorum. Oyun modu ile oyunda iken kendini çalıştırmıyor. Windows 10'da daha stabil bence. Benim 6 yıl boyunca deneyimimi özetlersek Eset oyun moduna alıp oyun oynarsanız bir problem olmuyor.

Eset gram kasma yapmaz 2019 versiyonundada kasmayı nerdeyse 0'a kadar indirdiler ve bu kadar performanslı olup bu kadar iyi bir koruma veren antivirüs yok, buyrun test sonuçlarınıda vereyim; Performance Test October 2018 | AV-Comparatives
Kaspersky ise 2018 yılında iyi bir performans vermesine karşın bu yıl performansı ciddi şekilde düştü.

Hiç antivirüs kurma taraftarı değilim ben kasmalar falan şuan 2sistem var.Ssd de olan sisteme bile kurmam [emoji23]

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı