Sizce Technopat'ın IQ ortalaması kaçtır?

Forumun IQ barajının ne kadar kırılgan olduğunu "LGS'yi Fulledim" diye yalan konu açan birisinin IQ ortalamasını 10 puan aşağı çekmesinden anlayabilirsiniz. Forumdakiler hayatlarında ilk defa troll konu görmüş de troll bir konu açılması forumun kalitesini düşüren mistik bir olaymış gibi davranıyorlar, halbuki IQ seviyesini düşüren troll konu açan değil o konuya inananlardır.

Bunlar ironi ne kadar bariz olsa da, ne kadar göze sokulsa da cümle sonuna (!) koymayınca ironiyi farketmeyen adamlar. Tamam forumda bir avuç cidden kaliteli insan var ama onun dışındakiler nedenini anlayamadığım bir şekilde kendilerini ülke genelinin üstünde gören, ama ülke genelinden hiçbir farkı olmayan vasıfsız insanlar.

Bazıları var, konu açıp destek isteyen; sonra da bence öyle değil ben öyle düşünmüyorum deyip yardım etmek isteyenlere karışanlar, yardım etmek isteyene "senin yardımına ihtiyacım yok" diyenler ve sistem bilgisi yazmadan yardım istiyenler vb yüzünden 0 ila 50 arası.

Bazıları var, konu açıp destek isteyen; sonra da bence öyle değil ben öyle düşünmüyorum deyip yardım etmek isteyenlere karışanlar, yardım etmek isteyene "senin yardımına ihtiyacım yok" diyenler ve sistem bilgisi yazmadan yardım istiyenler vb yüzünden 0 ila 50 arası.
Haklısınız hocam, sırf yol sundum diye yardım eden başka birisinin "Sen beni niye baltalıyorsun" sorusu nedeniyle uyarı aldığımı hatırlıyorum.

Geri
Yukarı